Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Допомога алкозалежним та їхнім родинам у Львові
13:28 Понеділок 0 4 312
16-11-2020, 13:28

Допомога алкозалежним та їхнім родинам у Львові

При парафії св. Йоана Павла ІІ відбуваються зустрічі для тих, хто страждає від алкогольної залежності та їхніх найближчих.  
Про свій досвід страждання родини від алкозалежності одного з її членів, про лікування та шлях до тверезого життя учасники груп «Ал-Анон» та «АА» розповіли у неділю, 15 листопада. 

У Бога немає ситуацій без виходу. Проблема алкоголізму вимагає допомоги фахівців. Про це свідчить досвід та методики груп «АА». Визнаючи своє безсилля та залежність від алкоголю, учасники проходять 12-ти крокову програму, що допомагає жити у тверезості, відбудовувати особистість та відносини в родині. Група «АА» (для алкозалежних) збирається щочетверга о 18:30, тел. 0981233425 (Василь).

Крім того, є група для дорослих дітей алкозалежних, яка допоможе помітити часом невидимі на перший погляд наслідки залежності у родині і побачити механізм їхньої дії. Група «Дорослі Діти Алкоголіків» збирається щонеділі о 15:00, тел. 0931288772 (Любомир).  

Коли у подружжі є проблема алкоголізму, то чолвік або дружина мають щире прагнення допомогти, однак не знають як це зробити. Для таких осіб є група, в якій є можливість ділитись досвідом допомоги чоловіку або жінці, що має алкогольну залежність. Група «Ал-Анон» «Надія є!» для дружин або чоловіків узалежнених збирається щовівторка, о 18:30, тел: 0968365669 (Наталія). 

Зустрічі відбуваються у Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові за адресою: Сокільники, Стрийська 6, перша зупинка після автовокзалу у напрямку Ашану.

«Маєш величезну гідність, не можеш бути невільним, ти є сином або дочкою Бога. Будь тверезий» (св. Йоан Павло ІІ).

У групах завжди дотримуються анонімності та повної пошани до свободи і гідності особи.

Духівник груп о. Григорій Драус, 097 517 06 42
Оголошення 12:00 П'ятниця 0 182 Трансляції Пасхального Тридення з Ватикану та Києва За трансляціями з Ватикану та Києва можна слідкувати через інтернет та соціальні мережі. Для тих, хто не має доступу до інтернету, основні богослужіння транслюватимуть два загальноукраїнські канали.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.