Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Адвентові реколекції у Луцьку
10:18 Четвер 0 161
12-12-2019, 10:18

Адвентові реколекції у Луцьку

Одне з найважливіших приготувань до Різдва — приготування свого серця. 6–8 грудня у кафедральній парафії святих Апостолів Петра і Павла в Луцьку відбулися адвентові реколекції. 
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Цьогоріч їх провадив отець Зємовіт Коперскі, вікарій парафії святих Апостолів Петра і Павла та Божого Милосердя у Рівному.


Свої реколекційні проповіді отець Зємовіт опирав на Святому Писанні та вченні Церкви, показуючи, як можна подолати труднощі у духовному житті, уникаючи «ночі гріха», яка позбавляє людину Божого світла.


Висловлюємо всечесному отцю Зємовіту щиру вдячність за проповідування Божого Слова, присвячений час та вірне служіння. Нехай Господь благословить і винагородить сторицею.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
21:02 Вівторок 0 24 Польська допомога служінню Християнської Служби Порятунку Починаючи з 2016 року Християнська Служба Порятунку служить людям, які проживають у зоні бойових дій і належать до соціально незахищених верств населення: військовослужбовцям ЗСУ, дітям, людям з особливими потребами, самотнім літнім людям, кризовим родинам.