Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Науковці підтверджують, що життя починається від зачаття
17:30 Середа 1 251
13-11-2019, 17:30

Науковці підтверджують, що життя починається від зачаття

У дискусії про ненароджене життя американці хочуть слухати передусім вчених. І біологи погоджуються, що життя людини починається із зачаття.
Про це повідомляє сторінка Родина посилаючись на Gość Niedzielny.

У науковій роботі “Консенсус біологів з питання “Коли починається життя?” Стів Джейкобс із Чиказького університету поставив питання про витоки людського життя групі з 5 502 вчених з 1 058 наукових установ, які займаються біологічними науками.

Біологам, які брали участь у дослідженні, поставили чотири питання. У першому та другому Джейкобс запитав колег, чи погоджуються вони із заплідненням як початком нового організму. У третьому питанні вчений з Чикаго запитав респондентів, чи згодні вони із твердженням, що запліднення – це початок людського життя. По-четверте, Стівен Джейкобс попросив біологів вказати момент, як вони думають, коли починається життя людини.

Відповідаючи на закриті запитання, 95% (5 212) біологів погодилися з думками, що вказували на запліднення як момент початку життя людини. Що стосується відкритого питання, респонденти вказали на різні моменти вагітності як початок людського життя. Однак переважна більшість із них (68%) вказала на момент запліднення.

Стів Джейкобс також запитав про політичні погляди вчених респондентів. Переважну більшість складали ліберали (89%) та демократи (92%). Таким чином, у дослідженні в переважній більшості – представники політичних поглядів, які підтримують аборти. Незважаючи на це, респонденти представили науковий підхід, вказавши на запліднення як на початок людського життя.

Як наголошує автор дослідження, 81% американців у дискусії про аборти прибігають до наукових аргументів і роблять аборти, керуючись “науковими” висновками.

Наукова стаття Стівена Джейкобса доступна в базі даних Social Science Research Network.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Анастасія
Додав Анастасія
20 листопада 2019 12:26
Не перекручуйте факти будь ласка. У самій статті йдеться: "Хоча результати цієї статті говорять про те, що плід біологічно класифікується як людина при заплідненні, цей описовий погляд не тягне за собою нормативний погляд на те, що плоди заслуговують на юридичний розгляд протягом всієї вагітності. Сучасні етичні та правові концепції, що визначають репродуктивні права, можуть змусити американців знехтувати описовим поглядом або відсторонити його від нормативного погляду. Однак ці висновки можуть допомогти американцям пройти повз фактичну суперечку щодо того, коли починається життя, і зосередитись на оперативному питанні, коли плід заслуговує на юридичний розгляд." Іншими словами, те, що зачаття є початком біологічного життя організму, це не є аргументом проти абортів!