Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Через 11 років ми отримали від Бога дар - дитину
14:12 Четвер 2 617
28-11-2019, 14:12

Через 11 років ми отримали від Бога дар - дитину

Свідчення подружньої пари, які 11 років не могли мати дитину, але виявилося, що Божі плани були інші. Який вихід було знайдено заради нового життя? 


"Ми були одружені 11 років. І на 3-му році спільного життя ми завагітніли, я це побачила коли зробила тест. Але вже через місяць була рясна кровотеча і все закінчилося дуже швидко.

Потім лікування в різних лікарів, стимуляції. Але в мене навпаки цикли просто видовжувались і місячних могло не бути 3-5 місяців. Це мене дуже лякало, бо я думала, що наступає менопауза.

По рекомендації знайомої, яка також проходила лікування, я звернулась до лікаря та інструктора з НаПроТехнології. Скажу чесно, до кінця не розуміла як це працює. Але на той час мені пропонували штучне запліднення і більше ніхто взагалі не хотів мене лікувати. Мені було вже 38, а чоловікові 41. Лікарі як чули мій вік, то казали, що в мене шансів нема, тільки треба використовувати Ін вітро.

Я медик, і бачила як жінки, які народжували після штучного запліднення через декілька років хворіли на рак і залишали дітей сиротами. Я твердо вирішила, що ніколи не піду на штучне…

З командою НаПро мені було дуже конфортно, бо я одразу побачила, що тут мені хочуть допомогти. І одразу сказали, що шанси в мене є.
Я стала спокійнішою і повністю довірилась, і робила все що мені рекомендували. Вже на 5-му циклі, не пройшло і пів року, як я завагітніла. Це було щось надзвичайне, я не могла повірити, в мене були різні думки – невже так скоро, 5 місяців, скільки років до того я шукала, скільки коштів пішло… А тут мінімальні витрати, мінімум часу і Результат.

Я народила на 39 році здорову доношену Анютку, вагітність проходила просто чудово. Я працювала до останнього, в понеділок була ще на роботі, а в четвер 18.04.2019 року народила.

Моя сім’я дякує Богові, за те, що вказав нам правильний шлях, дякуємо лікареві та інструктору.

Нагадуємо, НаПроТехнології - це методи, які спираються на підтримку і корекцію природних процесів в організмі чоловіка і жінки, спрямованих на зачаття і виношування дитини. Зачаття відбувається лише у природний спосіб. Ці методи є дієвою альтернативою запліднення "в пробірці" і припустима згідно вчення Католицької Церкви. 

Михайло, Любов та Анютка

Джерело: Мукачівська дієцезія з посиланням на Facebook

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
Яна Тархан
Додав Яна Тархан
28 листопада 2019 17:18
Слава Ісусу Христу! Також хочу розповісти про нашу історію вагітності. 6,5 років ми лікувалися з чоловіком. була одна операція після якої мені сказали, що я не можу мати дітей лише in-vitro. Тоді ми звернулися до інструкторів НаПроТехнологій і вже через рік, так само при найменших затратах, що є не мало важливим) я завагітніла, і взнала про це 23 грудня) це було наше особливе Різдво! Слава Богу за цю методику і інструкторів, які дуже допомагають таким подружнім, яких лікарі вже давно так сказати, що "списали". Нашій донечці вже дякувати Богу, 5 років. 
alina
Додав alina
28 листопада 2019 22:41
Слава навіки! Яна, дуже дякуємо за Ваше свідчення! Слава Богу і раді за Вашу родину!