Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Представники ГО “Скаутство Європи в Україні” презентували свою організацію у Винниках
13:20 Середа 0 135
11-12-2019, 13:20

Представники ГО “Скаутство Європи в Україні” презентували свою організацію у Винниках

За сприяння отця Леонтія Саламона та Винниківської міської ради були запрошені представники ГО "Скаутство Європи в Україні" для презентації своєї спільноти. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Презентація складалася з двох частин. У першій представники ГО “Скаутство Європи в Україні” розповіли дорослим мешканцям про суть та принципи організації, розказали про її історію та можливості, які дає дітям та дорослим участь в організації.

Другою частиною, а саме святковим ласуванням традиційної скаутської страви учасники розпочали працю з молоддю у скаутському дусі та продовжили урочисту програму, до якої увійшли ігри та вміння, якими діти займаються в організації.

Окрема подяка представникам Винниківської міської ради,що взяли участь у цьому дійстві. Керівниками ГО "СЄУ" було вручено елементи скаутської атрибутики. Тепер працівники міськради почесні члени скаутської організації.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
21:02 Вівторок 0 28 Польська допомога служінню Християнської Служби Порятунку Починаючи з 2016 року Християнська Служба Порятунку служить людям, які проживають у зоні бойових дій і належать до соціально незахищених верств населення: військовослужбовцям ЗСУ, дітям, людям з особливими потребами, самотнім літнім людям, кризовим родинам.