Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на Форум активних громадян!
12:27 Субота 0 19 890
23-11-2019, 12:27

Запрошуємо на Форум активних громадян!

В Києві 26 листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнський Суспільний Форум «Участь активних громадян у соціальному розвитку громад». Захід проводить Релігійна Місія Римсько-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес».
Мета форуму: продемонструвати роль активних громадян, наділених вірою, у розвитку громади, представляючи проекти соціальних служінь та залучати до співпраці місцевих, регіональних, національних і міжнародних партнерів з боку громад, влади та бізнесу.

Форум стане майданчиком зустрічей партнерів, громадських активістів, благодійників, волонтерів, представників бізнес-компаній та донорських організацій, представників уряду та органів місцевого самоврядування для спілкування, обміну досвідом, та представлення громадських ініціатив.

Спеціальні гості Форуму:

- Олександр Ярема, заступник Міністра з питань молоді, сім’ї та спорту.

- Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР Єднання.

- Артур Айвазов, Керівник секції соціальної політики Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Форум проходить в рамках проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні», який у 2019 році Місія «Карітас-Спес» розпочала за підтримки уряду Німеччини та Фонду Німецьких Католиків «Реновабіс». Проєкт покликаний посилити волонтерську соціальну активність у громадах, залучити ресурси місцевих громад до самоорганізації шляхом розвитку діалогу між активними громадськими групами, парафіяльними осередками, представниками місцевої влади, підприємцями задля розвитку у громадах якісних соціальних сервісів.

Проєкт передбачає:

· Поліпшення постачання та якість соціальних послуг для неблагополучних місцевих громад шляхом зміцнення діаконічної роботи в Римо-Католицьких Дієцезіях «Карітас-Спес України». Розширити можливості керівників «Карітас-Спес» для аналізу поточних проблем в Україні та визначення рішень у дусі християнської соціальної етики.

· Посилити існуючий потенціал місцевої самоорганізації та громадянської активності шляхом підготовки місцевих волонтерів-церковних працівників у різних регіонах України.

· Зміцнити індивідуальні та соціальні структури довіри та зменшення соціальної напруженості та конфліктних потенціалів шляхом співпраці між учасниками державного, бізнес та громадського секторів на основі принципів особистої відповідальності, людської гідності та солідарності.

Під час Форуму буде оголошений конкурс Мікрогрантів на підтримку проектам соціальних інновацій та соціального підприємництва у громадах, охоплених дією проєкту.

Акредитація для ЗМІ за номером телефону: 096 947 55 45 Тетяна.

Релігійна Місія Римсько-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес» —це мережа харитативних організацій, яка об’єднує Національний офіс в Києві та 7 дієцезіальних осередків, по всій території України, які працюють над побудовою цивілізації любові, справедливості та миру. «Карітас-Спес» є членом Карітас Інтернаціоналіс і Карітас Європа та поділяє засадничі принципи міжнародної конфедерації Карітас.

Оголошення 16:24 Середа 0 407 Запрошення на реколекції для хлопців - «Твого обличчя шукаю, Господи» Давно вже не було оголошення про кармелітські реколекції для молодих чоловіків в пошуку свого місця в житті. Ось тут! Шукай і питай! Зустрічай тих, які, як ти, мають відвагу запитувати та приймати на глибині довіри до Бога свої рішення.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.