Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Екуменічна зустріч щодо міжрелігійної співпраці в сфері солідарності
12:13 Четвер 0 117
12-12-2019, 12:13

Екуменічна зустріч щодо міжрелігійної співпраці в сфері солідарності

Експерти Святого Престолу й Католицької Церкви в сфері міжрелігійного діалогу зустрілися з колегами із протестантських спільнот, щоби обговорити спільний проект на служінні «пораненому людству».
Про це пише Vatican News.

У вівторок, 10 грудня 2019 року, Папська Рада міжрелігійного діалогу провела разом з Відділом в справах міжрелігійного діалогу та співпраці Всесвітньої Ради Церков зустріч, присвячену спільному проектові «Служити пораненому людству. Прямуючи до міжрелігійної солідарності». З метою кращого поглиблення теми, на неї були запрошені католицькі та протестантські експерти зі сфери діалогу, як також представники деяких відомств Римської Курії, папських університетів, дипломатичного корпусу, богопосвячені особи-місіонери та християнських харитативних організацій.

В комюніке Папської Ради міжрелігійного діалогу зазначається, що вона має тривалий і плідний шлях співпраці з Відділом в справах міжрелігійного діалогу та співробітництва Всесвітньої Ради Церков, плодом якого стало опрацювання та оприлюднення спільних документів, присвячених таким темам, як міжрелігійне подружжя (1994-1997), міжрелігійна молитва (1997-1998), африканська релігійність (2000-2004), християнське свідчення в мультирелігійному світі (206-2011), виховання до миру (2017-2019).

Після оприлюднення у травні цього року документа, присвяченого темі виховання до миру, розпочалася праця над новим проектом. Загадана зустріч, що відбулася в осідку Папської Ради в справах міжрелігійного діалогу, є першим кроком на цьому новому етапі, що включатиме також наради з експертами, які представляють інші релігійні традиції.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:08 Неділя 0 49 Папа бажає миру Лівії та закликав молитися за молодший медперсонал Під час недільної зустрічі з вірними Глава Католицької Церкви скерував їхню думку до кризової ситуації в Лівії, побажавши успіху мирним ініціативам, а також приєднався до проголошеного ВООЗ Року медсестри й акушерки.