Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва перед зустріччю у «нормандському форматі»
09:40 Понеділок 0 533
9-12-2019, 09:40

Молитва перед зустріччю у «нормандському форматі»

В Українському Домі у Києві відбувся спільний молебень перед зустріччю у «нормандському форматі». Представники різних конфесій та віросповідань просили Божого благословіння та молились про мир в Україні.
Молитва зібрала у понеділок, 9 грудня, членів Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій і представників Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. Серед присутніх були також військові капелани різних конфесій.


Перед зустріччю, що відбуватиметься у Парижі та присвячена врегулюванню ситуації на Донбасі, члени ВРЦіРО заносили молитви в намірах встановлення справедливого миру в нашій країні. Зокрема, головуючий єпископ Віталій Кривицький SDB молився про мир та відновлення кордонів України. Також просили про Боже благословіння для капеланів, дар мудрості для Президента України та учасників перемовин.


Зустріч у Парижі відбудеться о 16 годині за місцевим часом між представниками України, Росії, Франції та Німеччини. Це перша зустріч такого формату за останні 3 роки, що має на меті зрушити з місця виконання Мінських домовленостей.

Молитися в намірах зустрічі також заохотив вірян папа Франциск під час промови на площі св. Петра у неділю, 8 грудня. 

Нагадуємо, 4 грудня відбулась зустріч Президента України з представниками ВРЦіРО, під час якої було обговорено низку питань.

КМЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:34 Середа 0 67 Біблійний театр. Голос мовчання Біблійний театр в Україні здавна був частиною української духовної культури і пережив кілька віх: від театру процесів і обрядів, театру декламації і діалогу, Великодньої та Різдвяної драми до кращих зразків містерійного оздоблення вертепу. Сьогодні сучасна людина відчуває потребу зустрітися з Біблією "за посередництва" творів мистецтва, зокрема театрального. Однак, майже зник жанр літургійної драми, що міг би заповнити величезну прірву між сучасним світським театром і традиційним літургійним дійством. Таким чином, є нагальний соціальний запит на відновлення жанрових особливостей Біблійного театру.