Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв Прем’єр-міністра Словаччини
09:20 Вівторок 0 274
10-12-2019, 09:20

Папа Франциск прийняв Прем’єр-міністра Словаччини

Серед тем, які обговорювалися, посилення співпраці в сфері освіти та ситуація в Україні та західних Балканах.
Про це пише Vatican News.

У понеділок, 9 грудня 2019 року, Папа Франциск прийняв у Ватикані Прем’єр-міністра Словацької Республіки Петера Пеллеґріні, який, опісля, зустрівся з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем, відповідальним за стосунки з державами, архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що сторони відзначили добрий стан двосторонніх стосунків, висловивши сподівання на те, що їх вдасться додатково посилити, зокрема, в сфері освіти й виховання. Крім того, відбувся обмін думками щодо нещодавніх законодавчих ініціатив на користь релігійних спільнот, обговорено деякі теми спільного зацікавлення, такі як національні меншини, сприяння релігійний свободі, гостинність і соціальна справедливість.

Врешті, в світлі нещодавньої міністерської зустрічі ОБСЄ, що відбувалася в Братиславі під головуванням Словаччини, були розглянуті деякі теми міжнародного й регіонального характеру, звертаючи особливу увагу на ситуацію в Україні та західних Балканах.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 17:32 Понеділок 0 67 Папа: Бути вільними через слухняність Богові Бути добрим християнином означає прислухатися до того, що Бог каже про справедливість, любов, прощення й милосердя. Про це Святіший Отець нагадав, проповідуючи під час ранкової Святої Меси в понеділок.