Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Корупція – це одне з найстрашніших лих суспільства
16:02 Понеділок 0 214
9-12-2019, 16:02

Папа: Корупція – це одне з найстрашніших лих суспільства

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією Папа Франциск опублікував повідомлення на своєму аккаунті в Twitter, в якому закликає всіх боротися з цим суспільним лихом.
Про це пише Vatican News.

Корупція пригнічує людську гідність і руйнує всі добрі й гарні ідеали. Все суспільство в цілому покликане докладати конкретних зусиль для того, аби протистояти хворобі корупції, яка в ілюзії швидких і легких заробітків, насправді збіднює всіх.” – таке повідомлення з’явилося в понеділок, 9 грудня 2019 року, на аккаунті Папи Франциска @pontifex в Твіттері з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, що був встановлений ООН 2003 року.

Папа про служіння, як ліки від корупції

Святіший Отець неодноразово наголошував, що корупція – це одне з найстрашніших лих суспільства. Темі боротьби з корупцією Папа Франциск присвятив одне з щомісячних молитовних намірень минулого року. Викриваючи «гріх корупції», він визнає, що його можна зустріти серед політиків, ділових людей і навіть церковнослужителів, але тими, хто, врешті-решт, платить за все, є бідні.

Святіший Отець також підкреслює, що єдиним шляхом, аби вийти з корупції, є служіння. «У дійсності, корупція походить з гордості, зверхності, в той час, як служіння впокорює та полягає у смиренній любові допомагати іншим» (проповідь в каплиці Дому святої Марти 16 червня 2014 року).

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:08 Неділя 0 49 Папа бажає миру Лівії та закликав молитися за молодший медперсонал Під час недільної зустрічі з вірними Глава Католицької Церкви скерував їхню думку до кризової ситуації в Лівії, побажавши успіху мирним ініціативам, а також приєднався до проголошеного ВООЗ Року медсестри й акушерки.