Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до методистів і вальдійців: Молімося за скріплення екуменізму
15:08 Вівторок 0 202
27-08-2019, 15:08

Папа до методистів і вальдійців: Молімося за скріплення екуменізму

У посланні до щорічного синоду Синоду Вальдійських та Методистських Церков Італії, що проходить на півночі Італії від 25 до 30 серпня, Глава Католицької Церкви закликає й далі прямувати шляхом взаємопізнання та співпраці.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Як Христові учні, ми можемо запропонувати спільні відповіді на страждання, які гнітять багатьох людей, особливо, найбідніших і найслабших, поширюючи таким чином справедливість і мир», – читаємо в побажаннях, які Папа Франциск надіслав учасникам щорічного Синоду Вальдійських та Методистських Церков Італії, який 25 серпня 2019 року розпочався у Торре Пелліче на півночі країни.

Взаємопізнання задля свідчення Ісуса

Святіший Отець підкреслює, що цей Синод є «слушною нагодою» для вираження його особистої та всієї Католицької Церкви «братерської близькості». «Молюся за вас усіх, аби в ці дні зустрічі, молитви й застанови ви отримали живий досвід Святого Духа, Який дає натхнення та силу християнському свідченню», – пише він додаючи:

«Приєднуюся до вашої молитви, щоби випрошувати в Господа зміцнення екуменічного духу між християнами, як також зростання сопричастя між нашими Церквами. Ми покликані й далі розвивати наші зусилля на користь взаємного пізнання, зрозуміння й співпраці, щоб свідчити Ісуса та Його Євангеліє милосердної любові».

Цьогорічний синод

Делегати Синоду, а це 90 пасторів та 90 мирян, розглядають різні теми, між якими релігійна свобода, стосунки з державою, соціальне служіння, «глобальна дияконія», права людини, міжрелігійний та екуменічний діалог. Синодальна асамблея, що є найвищим органом прийняття рішень в об’єднанні, завершиться обранням членів адміністративної ради та виконавчих органів, як також нового модератора.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий