Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для міністрантів на Закарпатті
11:58 П'ятниця 0 1 049
30-08-2019, 11:58

Реколекції для міністрантів на Закарпатті

З 24 по 26 серпня 2019 року у селі Ключарки, що на Закарпатті, відбулись реколекції для міністрантів західного регіону, Францисканської Провінції св. Архангела Михаїла на тему: «Світ мого щастя».
На зустріч прибуло 28 міністрантів із наступних місцевостей: Рава-Руська, Судова Вишня, Анталовці, Клячаново, Мукачево та Ключарки. Кожен день розпочинався ранковою зарядкою та молитвами, щоденно ми переживали Євхаристію, слухали конференції, молились. А у День незалежності України особливо молились перед виставленими Пресвятими дарами про мир для нашої держави.
Попри насичену програму не бракувало часу і на різні забави, а між іншим, на футбол. "Родзинкою" духовних вправ стала відмова від користування ґаджетами, що сприяло гарному і плідному пережиттю реколекцій. 
Велика подяка усім міністрантам за служіння та усім добродіям, котрі підтримували нас духовно та матеріально! Миру вам та Добра! 
Нагадуємо, що реколекції для міністрантів відбуваються відбуваються регулярно. Усіх зацікавлених заохочуємо слідкувати за анонсами на нашій сторінці.  


Новини з України 12:00 Субота 0 215 Молімося за парафію у Брюховичах, що постраждала від пожежі Як вже повідомлялося, 3 грудня у парафії під Львовом сталась пожежа. Отець В'ячеслав Гриневич SAC, який здійснює служіння делегата провінціала отців паллотинів, дякує за молитовну підтримку та просить про подальшу молитву в намірі відновлення знищеної святині. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.