Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Колоквіум Європейських Парафій у Львові
16:14 Середа 0 182
31-07-2019, 16:14

Колоквіум Європейських Парафій у Львові

В Семінарії Святого Духа УГКЦ на Хуторівці у Львові розпочався Колоквіум Європейських Парафій. У ньому бере участь 150 делегатів з Іспанії, Мальти, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Румунії, Бельгії і України. Темою є пошук напрямків місії парафії у сучасному світі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Учасники брали участь у недільній Службі Божій в церкві Різдва Богородиці на Сихові. До парафії святої Йоана Павла ІІ прибула Анна Гумір з Женеви, представляючи ситуацію Церкви у Швейцарії і задіяння мирян у житті місцевих парафій.

Представниками Римо-Католицької Церкви України в цьому колоквіумі є священники і вірні з парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові та з Буська.

Під час праці в мовних групах обговорювано проблематику свободи у парафіях: як поставити межу поміж прийняттям людини і моральними вимогами. Небезпекою є і відразу ставити високі вимоги а це може відштовхнути віддалених.

Одночасно парафія є місцем для усіх, навіть і осіб сильно поранених гріхом, котрі живуть далеко від моральних принципів. Двері для них відкриті, але це не може скасувати етичні вимоги.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.