Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск попрощався з Мозамбіком і прямує на Мадагаскар
14:34 П'ятниця 0 830
6-09-2019, 14:34

Папа Франциск попрощався з Мозамбіком і прямує на Мадагаскар

Наприкінці Святої Меси в Мапуто Глава Католицької Церкви звернувся до народу Мозамбіку з подячним словом. Наступним етапом 31-ї Апостольської подорожі буде Мадагаскар.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

Оскільки Свята Меса на стадіоні Зімпето в Мапуто була останньою велелюдною подією в рамках відвідин Мозамбіку, перед тим, як уділити кінцеве благословення, Папа Франциск склав подяку всім, хто співпрацював у організації та проведенні цього візиту, починаючи від місцевої архидієцезальної спільноти та її пастиря архиєпископа Франсіско Шімойо. Він склав окрему подяку президентові Н’юсі, органам правопорядку й безпеки, членам оргкомітету й волонтерам, журналістам й усім тим, хто вітав його на вулицях міста.

«Браття й сестри, – сказав він, – знаю, що ви мусіли зробити чимало жертв для того, щоб могти брати участь у богослуженнях і зустрічах, а тепер всі промокли, сподіваюся, під благодатною водою. Ціную це й від щирого серця дякую». Святіший Отець згадав і про тих, які не змогли прибути через наслідки руйнівних циклонів, запевняючи, що відчував їхню підтримку.

«Кажу всім: у вас чимало причин, щоб надіятися! Я побачив це, доторкнувся до цього своїми руками протягом цих днів. Прошу вас, збережіть надію, не дозвольте, аби її викрали у вас! І не існує кращого способу для збереження надії, як перебувати в єдності, щоб усі причини, які її підтримують, дедалі більше посилювалися у майбутньому примирення й миру в Мозамбіку», – мовив Папа, пожавши всім Божого благословення.

Церемонія прощання

По завершенні Святої Меси Святіший Отець від’їхав до аеропорту, де відбулася церемонія прощання за участю Глави Держави. Приблизно о 12:40 місцевого часу літак мозамбікської авіакомпанії «Linhas Aéreas de Moçambique» з Папою Франциском на борту відлетів на Мадагаскар. Після майже тригодинного перельоту він приземлиться в аеропорту Антананаріву, де відбудеться церемонія привітання.
Новини зі світу 16:30 Субота 0 305 У Хорватії відбувається зустріч генеральних секретарів єпископських конференцій Європи Зустріч розпочалась 30 червня та триватиме до 3 липня. Україну представляє єпископ Віталій Скомаровський, який є Генеральним секретарем при Конференції єпископату України.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.