Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Обрано місце проведення головних урочистостей СДМ 2019 в Панамі
15:57 П'ятниця 0 319
21-07-2017, 15:57

Обрано місце проведення головних урочистостей СДМ 2019 в Панамі

Набережна Сінта Костьєра в місті Панама стане місцем проведення головних заходів Всесвітніх Днів Молоді, які від 22 до 27 січня 2019 року відбуватимуться в центральноамериканській Панамі. Про це повідомляє інтернет-сайт Панамської архідієцезії.
Організатори зазначають, що місце проведення головних події за участю Святішого Отця було затверджене не лише Дикастерією в справах мирян, родини й захисту життя, але також після консультацій з представниками єпископатів різних країн світу. Крім того, отримано позитивну оцінку з боку Ватиканської Жандармерії з точки зору гарантування безпеки Папи.
Обираючи місце, організатори разом із експертами брали до уваги також місткість запропонованого простору, сполучення з місцями розселення паломників, доступність околиць для мешканців та служб невідкладної допомоги. Приймаюча сторона сподівається, що в заходах на Сінта Костьєра візьмуть участь приблизно 375 тисяч зареєстрованих прочан. Поблизу буде також організовано простір для незареєстрованих учасників, аби вони мали змогу в якнайкращих умовах взяти участь у спільних зустрічах.
Набережна Сінта Костьєра, розташована над Панамською затокою, займає понад 35 гектарів, половина з яких – зелені території. Це місце, розташоване в центрі міста поблизу історичних кварталів, є дуже популярним серед мешканців та туристів з огляду на зручне сполучення, забезпечене трьома станціями метрополітену, та мальовничі краєвиди. Саме тут проводиться Панамський карнавал.
Пригадаємо, що згідно з традиційною програмою таких зустрічей, юнаки й дівчата з усього світу збираються разом на п’ять головних заходів, якими є Свята Меса з нагоди відкриття СДМ, урочисте привітання Святішого Отця, Хресна Дорога, молитовне чування за участю Папи та завершальна Свята Меса. Так звані дні в дієцезіях, які випереджують головні урочистості, проходитимуть не лише в Панамі, але також у сусідніх Коста-Риці й Нікарагуа.
Джерело: Радіо Ватикану
По темі:                                              
Єпископи Панами розповіли Папі про приготування до Всесвітнього Дня Молоді 2019
Молодь Польщі направить свої свідоцтва організаторів СДМ в Панаму
У центрі уваги на СДМ в Панамі буде богородична тематика і екуменічний акцент

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:32 Середа 0 103 Папа: Християнин поширює мир, починаючи від спільноти, в якій живе Ісус не каже, що «будеш блаженним», але називає учнів блаженними, і в цьому – перша правда християнського життя: його суть не в тому, щоб дотримуватися переліку приписів чи пізнати сукупність доктрин, а в тому, щоб знати, що в Ісусі ми – любі діти Небесного Отця. Цими роздумами Папа Франциск розпочав проповідь під час Меси, яку 5 лютого 2019 року очолив у спорткомплексі Шейха Зайда в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.