Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Панамі проведуть кастинг учасників хору та оркестру Світових днів молоді
14:54 Вівторок 0 310
8-08-2017, 14:54

У Панамі проведуть кастинг учасників хору та оркестру Світових днів молоді

350 співаків і 120 інструменталістів оберуть на кастингах організатори Світових днів молоді в Панамі, які пройдуть взимку 2019 року.
З липня по вересень в парафіях панамської архідієцезії проходять музичні семінари для молодих людей, які хочуть спробувати свої сили в музичному відборі.
Хор і оркестр, створені спеціально до молодіжного форуму, займуться музичним оформленням п'яти основних церемоній. Остаточний склад вокалістів і музикантів буде визначений наприкінці 2017 році. Протягом нинішніх музичних семінарів учасники ознайомляться з теорією музики, сольфеджіо та практикою хорового співу.
Як повідомив архієпископ Хосе Улоа Мендієта, хор Світових днів повинен стати молодіжним колективом Центральної Америки, тому для участі в прослуховуваннях запрошений в першу чергу молоді люди з цієї частини світу, яким виповнилося 16 років.
Основні події Світових днів молоді в Панамі пройдуть 22-27 січня 2019 році. Дні в дієцезіях, які передуватимуть зустрічі в столиці, пройдуть з 17 по 21 січня 2019 року в Панамі, Коста-Ріка і Нікарагуа.
КМЦ нагадує, що набережна Сінта Костьєра в місті Панама стане місцем проведення головних заходів Світових Днів Молоді, які від 22 до 27 січня 2019 року відбуватимуться в центральноамериканській Панамі.
Джерело - Сatholic.by

По темі:
Єпископи Панами розповіли Папі про приготування до Всесвітнього Дня Молоді 2019

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:32 Середа 0 103 Папа: Християнин поширює мир, починаючи від спільноти, в якій живе Ісус не каже, що «будеш блаженним», але називає учнів блаженними, і в цьому – перша правда християнського життя: його суть не в тому, щоб дотримуватися переліку приписів чи пізнати сукупність доктрин, а в тому, щоб знати, що в Ісусі ми – любі діти Небесного Отця. Цими роздумами Папа Франциск розпочав проповідь під час Меси, яку 5 лютого 2019 року очолив у спорткомплексі Шейха Зайда в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.