Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відійшов до Отця нікарагуанський кардинал Міґель Обандо Браво
16:32 Понеділок 0 263
4-06-2018, 16:32

Відійшов до Отця нікарагуанський кардинал Міґель Обандо Браво

У неділю, 3 червня 2018 року, на 93-му році життя відійшов до вічності кардинал Обандо Браво, архієпископ-емерит Манаґуа, столиці Нікарагуа, якого на батьківщині називали «батьком миру та примирення». Він був ревним захисником прав людини й віддано працював заради того, щоб покласти край громадянській війні в рідній країні.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Кардинал Міґель Обандо Браво народився 2 лютого 1926 року, навчався в салезіянських школах, здобув вищу освіту з математики, фізики й філософії. Вступивши до салезіянського згромадження, вивчав богослов’я у Гватемалі та психологію покликань у Колумбії, Венесуелі й Римі.

Після пресвітерських свячень, отриманих 10 серпня 1958 року, викладав і душпастирював, був ректором семінарії, обіймав важливі посади у згромадженні. 1968 року блаженний Папа Павло VI призначив отця Обандо Браво єпископом-помічником Матаґальпи. Пастирське піклування новий єпископ присвятив найнужденнішим. А вже в лютому 1970 року його було призначено архієпископом Манаґуа – столичної архідієцезія, яку він і очолював до 2005 року. Святий Папа Йоан Павло ІІ 25 травня 1985 року ввів архієпископа до Колегії кардиналів.

За темою:
Відійшов до Отця кардинал Даріо Кастрільйон Ойос
Співчуття Папи Франциска з приводу смерті кардинала Кейта О’Браєна
Відійшов до Господа кардинал Бернард Френсіс Ло

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:32 Середа 0 103 Папа: Християнин поширює мир, починаючи від спільноти, в якій живе Ісус не каже, що «будеш блаженним», але називає учнів блаженними, і в цьому – перша правда християнського життя: його суть не в тому, щоб дотримуватися переліку приписів чи пізнати сукупність доктрин, а в тому, щоб знати, що в Ісусі ми – любі діти Небесного Отця. Цими роздумами Папа Франциск розпочав проповідь під час Меси, яку 5 лютого 2019 року очолив у спорткомплексі Шейха Зайда в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.