Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск призначив нового Архієпископа Мілану
16:33 П'ятниця 0 168
7-07-2017, 16:33

Папа Франциск призначив нового Архієпископа Мілану

У п’ятницю, 7 липня 2017 року, повідомлено про те, що Святий Отець Франциск прийняв зречення з уряду душпастирського управління митрополичою архідієцезією Мілану, подане Його Еміненцією кардиналом Анджело Сколою.
Архієпископом-митрополитом Міланської архідієцезії Папа призначив Його Ексцеленцію Маріо Енріко Дельпіні, який досі був тут єпископом-помічником і генеральним вікарієм.
Маріо Енріко Делпіні народився 29 липня 1951 року в італійському місті Галларате. Священичі свячення отримав 7 червня 1975 року та був інкардинований у Міланській архідієцезії. Здобув вищу освіту з літератури в Католицькому університеті Пресвятого Серця в Мілані та ліценціат із патристичного богослов’я в Папському Інституті патристики «Augustinianum» у Римі. Своєї душпастирські обов’язки поєднував із викладанням у духовних семінаріях Севезо та Венеґано.
Від 2000 до 2006 року отець Делпіні виконував обов’язки радника Міланської ради єпископів, архієпископського делегата у справах покликань та свячень і ректора Вищої духовної семінарії в Мілані. Був почесним каноніком Верховного Капітулу митрополичої базиліки та членом Пресвітерської ради.
Від 2006 до 2007 був єпископським вікарієм для регіону Меленьяно. Обраний на єпископа-помічника Міланської архідієцезії 13 липня 2007 року, 23 вересня того самого року отримав єпископські свячення. Від 2012 року був генеральним вікарієм архідієцезії, секретарем Ломбардійської Конференції єпископів і секретарем Єпископської комісії у справах духовенства та богопосвяченого життя.
Джерело - Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:35 Вівторок 0 50 У Болівії розпочався V Американський місіонерський конгрес У Санта-Круз-де-ла-Сьєрра в Болівії розпочався V Американський місіонерський конгрес на тему «Америка на місії, Євангеліє – це радість». Участь у ньому бере кардинал Фернандо Філоні, спеціальний посланець Папи Франциска. Конгрес триватиме від 9 до 14 липня 2018 року.