Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дні зосередження для міністрантів
12:31 Субота 0 339
24-03-2018, 12:31

Дні зосередження для міністрантів

Уже традиційно у провінції святого Михаїла архангела в Україні щороку відбуваються регіональні дні зосередження для міністрантів. Цього року упродовж березня їх відбулося три: для Західного, Центрального та Південного регіонів України. Зустрічі відбувались у с. Ключарки (Закарпаття), м. Полонне та м. Шаргород.
Загалом міністрантів зібралося 120. Під час зустрічей вони мали змогу почути конференцію про своє служіння, на Адорації молились за мир у нашій Відчизні, кульмінацією зустрічей була Євхаристія, де міністрани могли відчути ближче присутність Бога та набратися духовних сил, щоби ще з більшим запалом бути свідками Ісуса Христа. Після Меси учасники вирушили на Хресну дорогу.

Як підсумок усіх зустрічей міністранти дали маленьке інтерв’ю про те, хто такий міністрант, яким він має бути, кому має служити та навіщо нам міністрантські зустрічі: www.youtube.com/watch?v=WQGpuYaVvXw&t=147s
о. Ростислав Печенюк ОБМ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:11 Середа 0 39 Свідчення служителів ХСП у храмах Києва У неділю, 9 грудня 2018 року, на Меси у дві найбільші католицькі парафії Києва, святого Олександра і святого Миколая, завітали вихованці дитячого центру «Ковчег», який служителі Християнської служби порятунку заснували в селі Піонерське під Маріуполем.