Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Дні зосередження для міністрантів
12:31 Субота 0 84
24-03-2018, 12:31

Дні зосередження для міністрантів

Уже традиційно у провінції святого Михаїла архангела в Україні щороку відбуваються регіональні дні зосередження для міністрантів. Цього року упродовж березня їх відбулося три: для Західного, Центрального та Південного регіонів України. Зустрічі відбувались у с. Ключарки (Закарпаття), м. Полонне та м. Шаргород.
Загалом міністрантів зібралося 120. Під час зустрічей вони мали змогу почути конференцію про своє служіння, на Адорації молились за мир у нашій Відчизні, кульмінацією зустрічей була Євхаристія, де міністрани могли відчути ближче присутність Бога та набратися духовних сил, щоби ще з більшим запалом бути свідками Ісуса Христа. Після Меси учасники вирушили на Хресну дорогу.

Як підсумок усіх зустрічей міністранти дали маленьке інтерв’ю про те, хто такий міністрант, яким він має бути, кому має служити та навіщо нам міністрантські зустрічі: www.youtube.com/watch?v=WQGpuYaVvXw&t=147s
о. Ростислав Печенюк ОБМ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.