Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватиканська лікарня допоможе дітям біженців
11:53 Середа 0 302
9-08-2017, 11:53

Ватиканська лікарня допоможе дітям біженців

Педіатричний госпіталь Дитятка Ісуса відкриє приймальню в Йорданії і прийматиме не лише йорданців, а й біженців, яких у цій країні майже 700 тисяч.
Римський педіатричний госпіталь Дитятка Ісуса, який належить Ватикану працюватиме у Йорданії. Відповідну умову підписали в Аммані директор лікарні і представник високого комісара ООН у справах біженців. Римські педіатри приїдуть до йорданських клінік, щоб допомогти провести найскладніші випадки операцій. Очікується, що до кінця лише цього року італійські медики допоможуть 300 тисячам дітей.
Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на Радіо Ватикану

По темі:
Заява лікарні «Bambino Gesu» у справі Чарлі Гарда
В Банґі за пітримки Ватикану відновляється педіатрична лікарня

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:28 Субота 0 54 Синод: допомогти молоді бути світлом серед темряви Зосередження, слухання та зворушення – така атмосфера панувала в залі засідань Синоду єпископів під час пообідньлї зустрічі 11 жовтня, коли промовляли представники молоді, які беруть участь у Синоді як спостерігачі. Вони розповіли про реальність, у якій живуть, про своє прагнення бути «світлом серед темряви» та служителями Євангелія в публічній сфері, наголошуючи на праві на мир і стабільність, яке часто вважають самозрозумілим, але якого чимало з них позбавлені.