Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » У Митрополичій Курії відбудеться VI благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію».
16:29 Четвер 0 122
30-11-2017, 16:29

У Митрополичій Курії відбудеться VI благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію».

Вже цієї суботи, 2 грудня, у Львові відбудеться VI благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію». Захід організовує під патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького фонд «Даємо надію», якийопікується важкохворими дітьми та супроводжує їхні родини – матеріально, духовно і психологічно.

Кошти від цьогорічного Ярмарку мають адресне призначення: для 13-річної Василинки Дацьо, яка має захворювання ЦНС – хворобу Лафора. Це складне захворювання, яке прогресує, і дівчинка не може самостійно пересуватися. Їй дуже потрібен візок, вартість якого становить понад 70 тис. грн.


Всіх охочих долучитися до доброї справи і допомогти Василинці запрошують 2 грудня з 12:00 до 16:00 до Курії Львівської архідієцезії РКЦ (вул. Винниченка, 32). Учасники зможуть взяти участь у лотереї і виграти один із цінних подарунків, зокрема, сертифікати на ексклюзивні екскурсії та туристичні подорожі, косметичні послуги тощо.


Під час Ярмарку можна придбати зроблені власноруч різдвяні оздоби, солодощі. Протягом заходу також передбачені майстер-класи та забави для дітей. Якщо ви хочете долучитися до збору коштів іншим способом, інформацію про це можна отриматина сторінці Фонду «Даймо Надію».


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 16:45 Вівторок 0 409 Сестри гоноратки запрошують дівчат на адвентові реколекції з Марією
8-10 грудня, у Бердичеві, по вул.. Євпропейській 25 А,  відбудуться адвентові реколекції для дівчат з 16 років. Про більш детальну інформацію сестри гоноратки запрошують дізнатися за телефоном +38 067 70 43 378.