Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
11:42 П'ятниця 0 55
13-10-2017, 11:42

Вечір з друзями

Минулої п’ятниці зібрались разом працівники ВБФ “Деполь Україна” м. Київ, Марійні сестри Чудотворного медальйону, волонтери “Школи волонтерів”, Настоятель Віце-Провінції о. Ян Тчоп СМ, щоб разом з друзями з Пункту обігріву більше дізнатись про засновника Вікентійської Родини св. Вікентія де Поля, і переглянути фото з пікніка, пограти в гру, поспілкуватись.

Спочатку подивились фото, наші друзі і ми впізнавали себе у кадрах, весело коментували світлини. І ніби знову травень, наче запахло кашею і смаженими сардельками, лісом і весняним дощиком…
Колись св. Вікентій надихав таких як і ми допомагати, служити, ділитись теплом і радістю з своїми ближніми. І небайдужих, тих, кого торкнув вогонь любові і запалив ставало все більше… Всіх їх об‘єднала харизма святого Вікентія. І вже сьогодні ми святкуємо ювілей, 400 років Вікентійської духовності, яка продовжує об’єднувати тисячі сердець.


Також цьому вечору додавало тепла і те, що клієнти пункту погодились з нами пограти в гру на спілкування «Ангейм», де можна почути життєві історії, відповіді на різні питання, які навряд чи сам собі колись ставив, поділитись радістю чи якимсь моментом із життя…На завершення вечора був смачний борщ від ресторану «Кіфлик».
P.s. Це був неймовірний вечір, бо наші серця і серця людей, що перебувають в потребі, горіли вогнем, вогнем Вікентійської любові. Часточку цієї любові кожен взяв із собою. Віримо, що цей вогонь запалить і зігріє ще не одне самотнє потребуюче серце…
волонтер “Школи Волонтерів”

Джерело: Вікентійці

По темі:
Асоціація Чудотворного Медальйону на прощі у Зарваниці
Літні зустрічі «Школи волонтерів» з волонтерами з Польщі та Хорватії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».