Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » На Янівському цвинтарі у спомин усіх померлих вірних
11:19 П'ятниця 0 460
3-11-2017, 11:19

На Янівському цвинтарі у спомин усіх померлих вірних

«Радію, що сьогодні була краща погода, ніж вчора, хоч не можемо нарікати теж на вчорашню, адже нас так багато зібралося в ці дні і що пам’ятаємо про наших померлих й можемо за них молитися. Це вираз нашої вдячності, пам’яті, а також нашої віри і нашого християнського обов’язку» - зазначив архієпископ Мечислав Мокшицький в подячному слові під час поминальних урочистостей на Янівському цвинтарі у Львові 2 листопада.


У спомин всіх померлих вірних львівські римо-католики традиційно зібрались там біля надгробку св. Йосифа Більчевського.
Святу Месу і молитовну процесію очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Співслужили єпископи-помічники Леон Малий і Едвард Кава.


«Ми зібралися на Янівському цвинтарі, який цього дня є таким дуже символічним – мовив у проповіді єпископ Едвард Кава. – Але ми так численно зібралися тут тому, що ми люди віруючі. Ми не прийшли задля того, що оплакувати, а тому що віримо у Воскресіння Господнє. Нині керуємося пасхальною логікою, бо ми справді віримо у Воскресіння. Нас зібрало місце спочинку наших померлих рідних, близьких, улюблених, за котрих ревно молимося. Це наш християнський обов’язок, але чинимо це тому, що справді віримо і їх любимо. Справді довіряємо Божому Милосердю». Єпископ Кава закликав вірних прагнути до вічності. «Нехай ця наша спільна молитва і присутність буде подякою Господеві, тим людям, котрі дали нам віру і, завдячуючи їм, можемо нині тішитися з переданих нам духовних скарбів».Завдяки благодійникам з Польщі та волонтерам польських організацій міста Львова на могилах були запалені лампадки.В поминальній урочистості на Янівському цвинтарі взяв участь Консул Польщі у Львові Мар’ян Орліковський.


По темі:
Молитва у Митрополичій базиліці за померлих архієпископів і єпископів Львівської Архідієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:43 Вівторок 0 122 Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ cестрам катехиткам св. Анни у Львові
Сьогодні, 21 листопада 2017 року, в каплиці Митрополичої Курії, після спільної молитви «Ангел Господній» Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ Сестрам Катехиткам св. Анни (УГКЦ), у Львові.