Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » 800 років францисканської присутності на Близькому Сході
16:37 Вівторок 0 162
10-10-2017, 16:37

800 років францисканської присутності на Близькому Сході

Францисканці святкуватимуть 800-річчя своєї присутності на Близькому Сході. 
«Як францисканці, ми вважаємо ці вісім століть проявом Божого Провидіння, Його вірності й доброти до нас, бо Він вибрав просте, вбоге, часом брудне знаряддя, щоб продовжувати не нашу історію, а Свою власну, яка завжди є історією Спасіння», – сказав кустод Святої Землі отець Франческо Паттон. Він оголосив, що францисканці на Святій Землі відзначатимусь 800-річчя свого перебування тут конференцією, яка триватиме три дні, та зустріччю у Старій частині Єрусалима.

16 жовтня Генеральний міністр францисканців отець Майкл Перрі відкриє ювілейні урочистості літургійною церемонією в храмі Святого Спасителя. Наступного дня префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі розповість про роль францисканців на Святій Землі, а 18 жовтня буде присвячене роздумам про значення фресок Верхньої базиліки святого Франциска Ассізького. Копія фресок від травня розташована на в'їзді в курію Кустодії Святої Землі.

Святкування 800-річчя францисканської присутності на Близькому Сході розпочали в червні пам'ятним паломництвом до Акри – міста, куди вперше прибули францисканці 1217 року. На наступні два роки запланована низка заходів для вшанування святого Франциска, який 1219 року зустрівся з султаном Малеком-ель-Кемалем у Дамієтті.

Перші францисканські монастирі були засновані в Акрі у 1217 році під керівництвом брата Ілії да Кортони. Брати оберігали важливі для християн місця та допомагали місцевим мешканцям.

Джерело - ​Fides​​​

По темі:
Вчені підтвердили вік однієї з реліквій святого Франциска Асизського
Храм Сліз Господніх на Оливній горі
Житло в Капернаумі – дім Петра чи Ісуса?

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.