Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Церква в Індії вимагає справедливості для «недоторканних»
17:27 Четвер 0 519
27-07-2017, 17:27

Церква в Індії вимагає справедливості для «недоторканних»

Католицька Церква в Індії закликає 10 серпня відзначати «чорний день», щоб не забути про долю далітів, так званих «недоторканних».
Офіційно цієї групи більше не існує, і вихідці з таких індуських сімей отримують особливі привілеї, щоби їм було легше вийти з ситуації соціальної ізоляції. Але ці привілеї не стосуються послідовників інших релігій, які взагалі не визнають поділу на касти і яких досі кривдять через це. Уже запроваджено певні зміни, які захищають колись недоторканних сикхів і буддистів, але християнин і мусульман, які належать до цієї групи, як і раніше, дискримінують.
Тому Конференція єпископів Індії запропонувала зорганізувати «чорний день», коли через молитви, демонстрації, зустрічі й чування вірні могли би протистояти цій несправедливості. Єпископи також висловили солідарність із нещодавно обраним президентом Індії Рамом Натхом Ковіндом, який сам походить із далітської сім'ї. Щоправда, зараз він належить до індуїстської націоналістичної партії «Бхаратія джаната парті» та всіляко підтримує індуїзм.
Джерело: Deon
По темі:
Індійський кардинал протестує проти знесення хреста
Після нападу на католицький храм у Індії, єпископи закликають політиків захистити місця молитви
Архієпископ Дакки: жінки та молодь – свідки Доброї Новини в Азії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:23 Четвер 0 125 Відбулася зустріч Міністра закордонних справ України та Секретаря з міждержавних відносин Апостольського Престолу У рамках участі делегації України у 26-му засіданні Ради Міністрів закордонних справ ОБСЄ Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся із Секретарем з міждержавних відносин Апостольського Престолу Полом Річардом Галлахером.