Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Університет Аль-Азгар прийняв на навчання першого християнина
16:51 Четвер 0 995
15-06-2017, 16:51

Університет Аль-Азгар прийняв на навчання першого християнина

Позитивним кроком, що може мати «цікавий подальший розвиток» назвав в коментарі для інформагентства «AsiaNews» о. Рафік Ґрейш, речник Католицької Церкви Єгипту, прийняття на навчання до університету Аль-Азгар християнського студента.
Мова йде про перший випадок допущення на навчання в цьому найавторитетнішому навчальному закладі ісламського світу сунітського спрямування студента, що не є мусульманином.
Абануд Ґуірґуіз Наєм, християнин-копт, завершивши студії з медицини та стоматології, подав заявку на проходження практики на факультеті стоматології згаданого університету та отримав позитивну відповідь. Як розповів Декан цього факультету Халід Сіддік, заявка була подана в рамках звичайного конкурсу на проходження відповідної програми стажування.
Речник Католицької Церкви Єгипту, Асамблеї, що об’єднує ієрархів семи обрядів в цій країні, пояснив, що університет Аль-Азгар має два відділи: богословський, де навчаються майбутні імами та знавці ісламського законодавства, та відділ світських наук. «Тепер маємо першого християнського студента, й це позитивний факт, новизна, за розвитком якої ми повинні уважно прослідкувати, адже це добра відправна точка», – зазначив о. Рафік Ґрейш.
Пригадаємо, що наприкінці квітня університет Аль-Азгар відвідав Папа Франциск в рамках свого дводенного візиту до Єгипту.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Бог першим нас полюбив і шукає
Новини зі світу 18:01 Вівторок 0 97 20-та річниця «Екуменічної хартії»: єдність, за яку Ісус молився і страждав Христос У заяві з нагоди 20-ї річниці підписання «Екуменічної хартії», очільники Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE) та Конференції Європейських Церков (KEK) висловили прагнення та зобов'язання «зміцнювати церковну єдність через спільні молитви та дії, пропонуючи при цьому своє служіння світові у справі сприяння справедливості та миру».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.