Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Університет Аль-Азгар прийняв на навчання першого християнина
16:51 Четвер 0 31
15-06-2017, 16:51

Університет Аль-Азгар прийняв на навчання першого християнина

Позитивним кроком, що може мати «цікавий подальший розвиток» назвав в коментарі для інформагентства «AsiaNews» о. Рафік Ґрейш, речник Католицької Церкви Єгипту, прийняття на навчання до університету Аль-Азгар християнського студента.
Мова йде про перший випадок допущення на навчання в цьому найавторитетнішому навчальному закладі ісламського світу сунітського спрямування студента, що не є мусульманином.
Абануд Ґуірґуіз Наєм, християнин-копт, завершивши студії з медицини та стоматології, подав заявку на проходження практики на факультеті стоматології згаданого університету та отримав позитивну відповідь. Як розповів Декан цього факультету Халід Сіддік, заявка була подана в рамках звичайного конкурсу на проходження відповідної програми стажування.
Речник Католицької Церкви Єгипту, Асамблеї, що об’єднує ієрархів семи обрядів в цій країні, пояснив, що університет Аль-Азгар має два відділи: богословський, де навчаються майбутні імами та знавці ісламського законодавства, та відділ світських наук. «Тепер маємо першого християнського студента, й це позитивний факт, новизна, за розвитком якої ми повинні уважно прослідкувати, адже це добра відправна точка», – зазначив о. Рафік Ґрейш.
Пригадаємо, що наприкінці квітня університет Аль-Азгар відвідав Папа Франциск в рамках свого дводенного візиту до Єгипту.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Бог першим нас полюбив і шукає

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 10:41 Четвер 0 1 752 Мережа магазинів ввела неробочу неділю через католицькі переконання своїх нових власників

Хорватська мережа супермаркетів «PEMO» нещодавно змінила своїх власників, які покликаючись на свої католицькі переконання та підтримку 83% працівників запровадила у цій мережі неробочу неділю, повідомляє хорватський католицький портал «Bitno.net».