Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на катехези нової євангелізації
10:36 П'ятниця 0 501
10-11-2017, 10:36

Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на катехези нової євангелізації

22 жовтня 1978 року Йоан Павло ІІ розпочав понтифікат (служіння як Папа Римський). Своєю поведінкою та словом достукався до сердець людей. Підходив до вірних, розмовляв з ними.
З пам’яттю про християн, які страждали від переслідування в країнах комуністичного режиму (в присутності послів тих країн), взивав: «Не бійтеся! Відкрийте, відкрийте навстіж двері для Христа! Відкрийте Йому двері сердець і політичних систем! Христос знає, що відбувається у серці людини. Людина не може зрозуміти себе без Ісуса Христа!»

Парафія, покровителем якої є Святий Папа Римський, і знаходиться поблизу місця, де Йоан Павло ІІ відправляв у 2001 році дві Служби, запрошує на катехези для дорослих. Це будуть катехизи нової євангелізації. Тієї, котру прагнув Йоан Павло ІІ і, яка, за його задумом, означала діяння Церкви для духовного відродження охрещених і впровадження сучасної людини у віру.

Катехизи, які проводять миряни і священик, відбуватимуться щопонеділка і щочетверга о 19.15 за адресою Львів-Сокільники, вул. Стрийська, 6.


Джерело - Душпастирський осередок св. Йоана Павла ІІ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий