Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Акція «Папа для України» допомогла реалізувати 80 благодійних проектів
12:50 Середа 0 1 293
16-08-2017, 12:50

Акція «Папа для України» допомогла реалізувати 80 благодійних проектів

Завдяки акції «Папа для України» за останній рік вдалося здійснити близько 80 великих і малих проектів.
Як повідомляє Радіо Ватикану, 3 квітня 2016 року Папа закликав усі католицькі парафії Європи провести збір пожертвувань для жителів України, які страждають від наслідків військового конфлікту на сході країни, зокрема, для біженців і внутрішніх переселенців. Через три тижні такий збір був проведений у всіх церквах європейського континенту, включивши в себе також значне пожертвування особисто від Папи Франциска.
Розподілом коштів від цієї надзвичайної гуманітарної акції займався спеціально створений Технічний комітет під керівництвом допоміжного єпископа Харківсько-Запорізької єпархії монс. Яна Собіло. Інформація про затверджені та реалізовані проекти допомоги знаходить постійне відображення на сайті popeforukraine.com.ua. Апостольська нунціатура в Україні повідомила про завершення річної роботи Технічного комітету, який виконав поставлені перед ним завдання.
Починаючи з 1 вересня в Києві координацією проекту займеться Технічний секретаріат: він продовжить співпрацю з організаціями, які вже були обрані Комітетом. Нові проекти будуть подані і розглянуті у спрощеній формі. Координатором Технічного секретаріату стане Едуард Кава, єпископ помічник Львівської архідієцезії латинського обряду, а його радником - монс. Кеннет Новаковський, єпископ канадської єпархії Нью-Вестмінстера Української греко-католицької Церкви.
Державний секретаріат Святішого Престолу доручив апостольському нунцію в Києві архієпископу Клаудіо Ґуджеротті висловити глибоку подяку комітету акції "Папа для України" і особливо його президенту за відданість, щедрість й ефективність проведеної діяльності". У посланні звучить побажання успішної роботи новому Технічному секретаріату та вдячність за висловлену готовність.
Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на УНІАН

По темі:
Єпископ Едвард Кава розповів, як розподілятиметься допомога Папи Франциска для України
Технічний Комітет Акції «Папа для України» завершує роботу. Акція переходить на наступний етап реалізації
Комунікат від Апостольської Нунціатури в Україні про наступний етап акції "Папа для України"
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.