Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
09:55 Четвер 0 265
9-11-2017, 09:55

... там, де є WI-FI до неба

На власному досвіді знаю таку істину, що коли спонтанно або "на ходу" плануєш - найкраще виходить і всі зможуть. Так що ви з нас не дивуйтесь.

Ми провели Weekend з Богом там, де є WI-FI до неба :) Чому так пишу? Бо місце, яке ми вибрали дуже особливе, повірте! І там нема мобільного зв'язку (є, але ловить лише, коли стоїш у певному місці і на одній нозі) І щоби "відключитися повністю", аби WI-FI до неба краще працював ми взагалі вимкнули наші телефони, всі без винятку і на весь час. Наші пережиті теми: Євхаристія, Тату і пірсинг, Заборонені та небезпечні знаки, Хрест - символ нашої віри, Корупція та Екологія.


Програмка була так собі... Наприклад, ловіть цитатку для роздумів: "Тримайся за Того, хто дає тобі життя і не дає померти, і уникай всього того, що заважає тобі літати..." або "З християнина хрест знімається тільки з головою". Впродовж всіх днів три слова о. Томаша: «ДЯКУЮ, ПЕРЕПРОШУЮ, БУДЬ ЛАСКА» крутились у наших роздумах і в практичному застосуванні.


Отож, у декількох словах про наш weekend з Богом: час, слово, вогонь, камін, музика, дощ, матрац, чай, кава з молоком, бункер, бункерище, усім бункерам бункер із солодощами, холодна вода, розарій, хрест, свічка, фільми, ковдра моя і наша, Служба Божа, сніданок, обід, вечеря, і знову вечеря, бомбезні господарі, крик, сміх, пробачення, сльози, поцілунок, посмішка, довіра, танці, не закритий краник і забуте сховане PEPSI і ще, і ще, і ще... усе вже пролетіло! Але залишився слід... Надіюся, що посіяне зерно дасть свій плід у свою пору, бо ґрунт ДОБРИЙ! Дякую Йому, що ми мали цей час! Згодні?
Моріка Кімак

Джерело: Мукачівська дієцезія

По темі:
Реколекції – “передусім це велика боротьба” (3-5.11.2017 м.Балта)
Дванадцятеро дітей приступили до першого Причастя у Рахові на Закарпатті
Молитва допомагає тому, за кого молимось, і освячує того, хто молиться (Мукачівська дієцезія)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий