Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
09:55 Четвер 1 752
9-11-2017, 09:55

... там, де є WI-FI до неба

На власному досвіді знаю таку істину, що коли спонтанно або "на ходу" плануєш - найкраще виходить і всі зможуть. Так що ви з нас не дивуйтесь.

Ми провели Weekend з Богом там, де є WI-FI до неба :) Чому так пишу? Бо місце, яке ми вибрали дуже особливе, повірте! І там нема мобільного зв'язку (є, але ловить лише, коли стоїш у певному місці і на одній нозі) І щоби "відключитися повністю", аби WI-FI до неба краще працював ми взагалі вимкнули наші телефони, всі без винятку і на весь час. Наші пережиті теми: Євхаристія, Тату і пірсинг, Заборонені та небезпечні знаки, Хрест - символ нашої віри, Корупція та Екологія.


Програмка була так собі... Наприклад, ловіть цитатку для роздумів: "Тримайся за Того, хто дає тобі життя і не дає померти, і уникай всього того, що заважає тобі літати..." або "З християнина хрест знімається тільки з головою". Впродовж всіх днів три слова о. Томаша: «ДЯКУЮ, ПЕРЕПРОШУЮ, БУДЬ ЛАСКА» крутились у наших роздумах і в практичному застосуванні.


Отож, у декількох словах про наш weekend з Богом: час, слово, вогонь, камін, музика, дощ, матрац, чай, кава з молоком, бункер, бункерище, усім бункерам бункер із солодощами, холодна вода, розарій, хрест, свічка, фільми, ковдра моя і наша, Служба Божа, сніданок, обід, вечеря, і знову вечеря, бомбезні господарі, крик, сміх, пробачення, сльози, поцілунок, посмішка, довіра, танці, не закритий краник і забуте сховане PEPSI і ще, і ще, і ще... усе вже пролетіло! Але залишився слід... Надіюся, що посіяне зерно дасть свій плід у свою пору, бо ґрунт ДОБРИЙ! Дякую Йому, що ми мали цей час! Згодні?
Моріка Кімак

Джерело: Мукачівська дієцезія

По темі:
Реколекції – “передусім це велика боротьба” (3-5.11.2017 м.Балта)
Дванадцятеро дітей приступили до першого Причастя у Рахові на Закарпатті
Молитва допомагає тому, за кого молимось, і освячує того, хто молиться (Мукачівська дієцезія)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Shawnitany
Додав Shawnitany
Сьогодні, 02:23
The development of this technology has take great strides in recent years because they are cheaper to manufacture than traditional solar panels. This technology is generally less efficient, but much cheaper to make. For example, you want to make people happy and encourage them. And that was one piece of life that I just didn't want to miss. The cat in The Cat Crept In, recorded by Mud was actually a girl, as was the cat featured in The Rolling Stones' Stray Cat Blues, this one with exceedingly sharp claws. No cats are in Year of the Cat by Al Stewart, Cat Scratch Fever by Ted Nugent, The Lovecats by The Cure or in Cool for Cats by Squeeze. A photographer with a film budget amounting to thousands of dollars in one year may find digital camera more practical. One to several carpels (smilar to simple fruits) but each usually contains only a single seed. Visit site: http://v.ht/yKLc http://v.ht/pj1I http://v.ht/xDab http://v.ht/fUL0 http://v.ht/RmvB http://v.ht/CDcy