Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Віддзеркалювати Христа» — реколекції духовенства Луцької дієцезії
17:01 Вівторок 0 142
14-09-2021, 17:01

«Віддзеркалювати Христа» — реколекції духовенства Луцької дієцезії

З 6 по 10 вересня духовенство з усієї Луцької дієцезії прибуло до міста Рівне щоб прийняти участь в реколекціях що цього року відбувалися в парафії св. ап. Петра і Павла та Божого Милосердя.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.


Єпископ Віталій Скомаровський та священики прибули щоб через отця реколекціоніста слухати що промовить Бог та поглянути на що саме відкриє Господь скерує наш погляд.


Це особливий час коли священики можуть в тиші роздумувати над Словом Божим та поглибити особисту зустріч із Христом, набрати духовних сил на служіння та піднесення в надії для кожного.

Щоденна Свята Меса в якій Божому Милосердю складали небезпечний час війни, вбереження від епідемії та всі сучасні труднощі. Можливість таїнства Поєднання та Адорація Пресвятих Дарів — час і можливість слухати Христа й залишити довколишній гамір світу.


Спільнотна Хресна Дорога в якій кожен зі священиків довіряв своїх парафіян та всі виклики що переживає парафія. Провадив реколекції о. Мiрослав Белецькi, священик, що служить спільноті Вогнище Світла та Любові у Люблінській архідієцезії.


На завершення часу реколекцій відбулася зустріч для духовенства де були розглянуті завдання котрі потребують особливої уваги а від імені всіх присутніх єпископ привітав священиків новоприбулих які тепер виконуватимуть своє служіння в Луцькій дієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.