Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Карітас-Спес Україна» та «Карітас України» на прохання Святого Престолу надають притулок біженцям з Афганістану
09:01 П'ятниця 0 323
24-09-2021, 09:01

«Карітас-Спес Україна» та «Карітас України» на прохання Святого Престолу надають притулок біженцям з Афганістану

18 біженців з Афганістану, серед яких 6 дітей, сьогодні були евакуйовані і прибули в Україну. Святий Престол звернувся до українських благодійних організацій з проханням підтримки і розміщення евакуйованих осіб. 
У тісній співпраці Релігійна Місія «Карітас-Спес Україна» та «Карітас-України» забезпечили всім необхідним та супроводжували групу з аеропорту Бориспіль до Відпочинкового центру в Житомирській області, де з ними працюють координатори та лікарі. А також облаштовані теплі кімнати, харчування та все необхідне. Планується, що Україна стане для них транзитною країною перебування на шляху до Риму.

Для України це друга хвиля евакуації біженців з Афганістану. Цього разу забезпечення та трансфер взяли на себе дві благодійні католицькі організації Релігійна Місія «Карітас-Спес» РКЦ в Україні та «Карітас-Україна», що представляє УГКЦ, та здійснює програми швидкого реагування.

Нагадаємо, що Папа Франциск, закликав країни світу приймати біженців з Афганістану, де владу захопили бойовики радикального руху «Талібан». Папа закликав бути відкритими до біженців наголосивши: «У цей хвилюючий період, що є свідком афганців, які шукають притулку, молюся за найбеззахисніших із них. Молюся за те, аби чимало країн прийняли та захистили тих, хто шукає нового життя», – сказав Папа Франциск.

Загалом Папа Римський Франциск наголошує на необхідності турботи про біженців, які ризикують життям у тривалих і небезпечних подорожах рятуючись від воєн і голоду, щоб віднайти мир. А також Святий Престол неодноразово приймає біженців з країн, що потерпають від воєнних конфліктів та техногенних катастроф. Після захоплення влади в Афганістані Талібами, понад 2 мільйони афганців покинули країну рятуючись від переслідувань. Ще близько 3,5 мільйонів залишились без даху, внаслідок тривалого конфлікту та політичної нестабільності.

Джерело: Карітас-Спес Україна
Новини з України 12:00 Середа 0 231 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.