Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У 2020 році в усьому світі вбили 20 місіонерів. 8 з них – священики
10:02 П'ятниця 0 199
5-03-2021, 10:02

У 2020 році в усьому світі вбили 20 місіонерів. 8 з них – священики

Відповідно до інформації, яку зібрало інформаційне агентство «Fides», у 2020 р. загинуло 20 місіонерів: 8 священиків, 1 монах, 3 монахині, 2 семінаристи, 6 мирян.
Торік найбільше місіонерів загинуло в Південній Америці, де вбили 5 священиків та 3 мирян. На другому місці Африка, де вбили 1 священика, 3 монахині, 1 семінариста та 2 мирянина. В Азії загинули 1 священик, 1 семінарист і 1 мирянин, а в Європі – 1 священик і 1 монах.

За останні 20 років у всьому світі померли 535 священиків, 5 з яких – єпископи.

Щорічний список «Fides» стосується не лише місіонерів ad gentes, але й намагається брати до уваги всіх охрещених людей, які беруть участь у житті Церкви, які померли насильницькою смертю, не тільки «від ненависті до віри».

«У 2020 року багато душпастирів втратили життя під час спроб нападів та пограбувань, жорстоко вчинених у збіднілих, деградованих соціальних контекстах, де насильство – це правило життя, де бракує державної влади або вона ослаблена корупцією, де повністю відсутня повага до життя та прав людини», – пояснює свою методологію «Fides».

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 15:01 Субота 0 103 Пандемія і конфлікти: мир неможливо будувати на голодний шлунок Ділячись своїми думками про стратегії відновлення після пандемії, професорка Католицького Університету Америки та член Ватиканської комісії Covid-19 Меріанн Кузімано Лав, зауважила, що країни, які перебувають у конфліктах, потребують економічного зростання, аби вирватися зі спіралі насильства. Пандемія, натомість, послабивши глобальну економіку, підриває всі миротворчі зусилля.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.