Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск ввірив свій візит до Іраку Пресвятій Богородиці
09:01 П'ятниця 0 170
5-03-2021, 09:01

Папа Франциск ввірив свій візит до Іраку Пресвятій Богородиці

Як звичайно, перед тим, як вирушити в міжнародну подорож, Святіший Отець попросив заступництва Пресвятої Діви Марії.
Про це повідомляє Vatican News.

Наступного дня після обрання першим візитом, який Папа Франциск здійснив за межі Ватикану, став візит до Небесної Матері. Святіший Отець побував у великій папській базиліці Пресвятої Марії, щоби помолитися перед чудотворною іконою Богородиці Спасіння римського люду, ввіряючи їй своє подальше життя та служіння. Подібне ставалося і перед кожною Апостольською подорожжю, так і по її завершенні, щоби скласти подяку.

Вірний своєму звичаєві, також і напередодні відльоту до Багдаду Папа Франциск здійснив приватний візит до марійної базиліки, аби ввірити Пречистій Діві свою 33-тю Апостольську подорож – відвідини Іраку, які він у відеопосланні до іракців назвав «покутничим паломництвом» на землю Авраама, щоб перепросити Бога за війни й тероризм і випрошувати дару миру. Святіший Отець поклав на престолі під іконою квіти, після чого зосередився у молитві.


Новини зі світу 15:01 Субота 0 103 Пандемія і конфлікти: мир неможливо будувати на голодний шлунок Ділячись своїми думками про стратегії відновлення після пандемії, професорка Католицького Університету Америки та член Ватиканської комісії Covid-19 Меріанн Кузімано Лав, зауважила, що країни, які перебувають у конфліктах, потребують економічного зростання, аби вирватися зі спіралі насильства. Пандемія, натомість, послабивши глобальну економіку, підриває всі миротворчі зусилля.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.