Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа ввірив заступництву Богородиці всіх хворих і зневірених
11:02 Вівторок 0 401
8-12-2020, 11:02

Папа ввірив заступництву Богородиці всіх хворих і зневірених

Вранці, 8 грудня 2020 року Святіший Отець здійснив приватний візит на Іспанську площу Риму, де поклав квіти до стіп Богородиці, та звершив Святу Месу у великій папській базиліці Пресвятої Марії.
Про це пише Vatican News.


З подвійною думкою про хворих і про всіх тих, кого охопило знеохочення затяжною кризою в охороні здоров’я, Папа Франциск у незвичний спосіб здійснив традиційний акт вшанування Непорочнозачатої Діви Марії на Іспанській площі Риму, де височіє колона, увінчана статуєю Пресвятої Богородиці. З одного боку, він вирішив не проводити прилюдний молитовний акт, аби запобігти скупченню людей і можливим зараженням, але з іншого – саме найуразливішим була присвячена його ранкова молитва під дощем.


На світанку в урочистість Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії Святіший Отець прибув з приватним візитом на Іспанську площу. Під проливним дощем він поклав букет білих троянд до підніжжя колони та звернувся з молитвою до Пресвятої Богородиці, просячи Її з любов’ю чувати над Римом та його мешканцями, ввіріяючи Їй особливим чином всіх тих, які в цьому місті та в усьому світі уражені недугою та знеохоченням.


З Іспанської площі Папа Франциск приїхав до базиліки Santa Maria Maggiore, де помолився перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Спасіння римського люду та звершив Святу Месу в каплиці Ясел, по завершенні якої повернувся до Ватикану.


Фото: Vatican Media
Новини зі світу 11:01 П'ятниця 0 126 Єпископи Євросоюзу про захист життя та права на спротив сумління Постійний Комітет Комісії єпископатів Європейського Союзу (COMECE) звернувся до голови Європейського Парламенту щодо резолюції про так зване право на аборти у Польщі, наголошуючи на тому, що законодавство ЄС не передбачає такого права, а фундаментальним принципом діяльності союзу є діяти виключно в рамках повноважень, наданих державами-членами й невтручання в їхні ексклюзивні компетенції.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.