Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Відкриймо серце та скажімо: «Ісусе, уповаю на Тебе»
17:01 Неділя 0 181
21-02-2021, 17:01

Папа: Відкриймо серце та скажімо: «Ісусе, уповаю на Тебе»

Під час недільної молитовної зустрічі з вірними Святіший Отець згадав про річницю об’явлення святій Фаустині Ковальській особливого послання Божого милосердя.
Про це повідомляє Vatican News.

Помолившись опівдні 21 лютого 2021 року молитву «Ангел Господній» разом з вірними, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск уділив їм своє благословення, після чого звернувся до присутніх із привітаннями, скерувавши окреме слово до поляків.

«Сьогодні, – сказав він, – моя думка лине до санктуарію в Плоцьку, де 90 років тому Господь Ісус об’явився святій Фаустині Ковальській, довіривши їй особливе послання про Боже милосердя. Через Йоана Павла ІІ це послання досягло всього світу й воно не є нічим іншим, як Євангелієм умерлого та воскреслого Ісуса Христа, Який дарує нам милосердя Отця. Відчинімо серця, промовляючи з вірою: Ісусе, уповаю на Тебе», – закликав Святіший Отець.

Новини з Ватикану 14:02 Понеділок 0 153 Розпочався тиждень духовних вправ для Папи та Римської Курії Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію, спільні проведення реколекцій скасоване: кожен з очільників ватиканських дикастерій повинен особисто присвятити цей час молитовній зустрічі з Божим словом та поглибленню свого духовного життя.