Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зірки NBA розповіли Папі про свою боротьбу з расизмом
16:01 Вівторок 0 690
24-11-2020, 16:01

Зірки NBA розповіли Папі про свою боротьбу з расизмом

Святіший Отець прийняв на аудієнції делегацію баскетболістів із асоціації США, що заанґажовані в боротьбу з расизмом.
Про це пише Vatican News.

Зірки баскетболу зі США прибули до Ватикану, аби разом з Папою Франциском сказати рішуче «ні» расизмові. У понеділок, 23 листопада 2020 року Святіший Отець прийняв на аудієнції делегацію Національної асоціації баскетболістів США, що згуртовує професіоналів NBA, які активно діють на користь подолання расизму. Свідченням їхнього заанґажування у цю справу стало бажання зустрітися з Главою Католицької Церкви, в якому бачать активного союзника, аби розповісти йому про свої та своїх колег зусилля.

Окрім м’яча та футболок, що є символом їхньої професії, гості подарували Папі книгу, що розповідає про їхні зусилля на користь справедливості та рівності, підтверджуючи дійсно командну працю. Різні за походженням, професійні баскетболісти в США використовують комунікаційну платформу, надану NBA, щоби наголошувати на згаданих цінностях.

Тож делегацію чемпіонів супроводили також керівники національної асоціації, які пояснили місію згуртування професійних гравців, яка полягає в тому, щоби захищати та підтримувати таланти, даючи їм голос не лише в спортивних, але й суспільних питаннях. Сьогодні чимало відомих гравців, особисто чи спільно, започаткували проекти солідарності, покликані протидіяти расизмові.
Новини з Ватикану 15:01 Вівторок 0 93 Ватикан: для доступу на територію вимагається наявність «Green Pass» Щоб увійти на територію Ватикану, від 1 жовтня потрібен документ, який підтверджує щеплення, нещодавнє одужання від Covid-19 або ж негативний результат тесту. Винятком є участь у богослужіннях.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.