Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва до Марії, Матері надії
15:00 П'ятниця 0 293
24-09-2021, 15:00

Молитва до Марії, Матері надії

Молитва, яку молились очільники єпископатів Європи, 23 вересня, у Римі біля гробу св. Йоана Павла ІІ. Текст молитви походить з післясинодальної Апостольскої адгортації св. Йоана Павла ІІ «Ecclesia in Europa» та є виразом довіри майбутнього європейського континенту опіці Богородиці. 
Маріє, Матір надії, будь з нами на наших дорогах! Навчи нас проповідувати живого Бога; допоможи нам давати свідчення Ісусу, єдиному Спасителю; вчини, щоб ми служили ближньому, відкривалися на потребуючих, були миротворцями, ревно будували справедливіший світ; заступайся за нас, діючих в історії, з переконанням, що виконається задум Отця.

Зоре нового світу, явись нам як Матір надії та чувай над нами! Чувай над Церквою в Європі: нехай вона буде віддзеркаленням Євангелія; нехай буде справжнім місцем сопричастя; нехай живе своєю місією проповідування, звершення Літургії та служіння Євангелію надії для миру і радості.

Царице миру, бережи людство третього тисячоліття! Чувай над усіма християнами: нехай довірливо прямують дорогою єдності як закваска згоди на континенті. Чувай над молоддю, надією майбутнього світу; нехай вона великодушно відповідає на заклик Ісуса. Чувай над людьми, відповідальними за народи: нехай будують спільний дім, у якому шануватимуться гідність та права кожного.

Маріє, дай нам Ісуса! Вчини, аби ми йшли за Ним та Його кохали! Він - надія Церкви, Європи і людства. Він живе з нами, серед нас, у своїй Церкві! З Тобою промовляємо: "Прийди, Господи Ісусе!" (Одкр 22, 20). Нехай надія слави, що влита Ним у наші серця приносить плоди справедливості та миру!
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.