Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Апостольський Престол: расова дискримінація є абсолютно неприйнятною
16:07 Субота 0 849
20-06-2020, 16:07

Апостольський Престол: расова дискримінація є абсолютно неприйнятною

Під час засідання в рамках 43-ї Сесії Ради ООН з питань прав людини, Постійний Спостерігач Апостольського Престолу ще раз наголосив, що расова дискримінація є абсолютно неприйнятною.
Про це повідомляє Vatican News.

«Сучасні порушення людських прав, натхнені расизмом, систематичний расизм, брутальність поліції та насильство супроти мирного протесту», – такою була тема дискусій в осідку ООН у Женеві в межах 43-ї Сесії Ради з питань прав людини, що відбулися 18 червня 2020 року. Архієпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Апостольського Престолу при структурах ООН в Женеві, закликав держави «визнавати, захищати та пропагувати фундаментальні людські права кожної особи».

Ватиканський дипломат наголосив, що всі члени людства, сотворені на образ та подобу Бога, є рівними у своїй гідності, незважаючи до якої раси, нації, статі, походження, культури чи релігії вони б не належали. Процитувавши слова Папи Франциска, архієпископ Юрковіч зазначив, що не можна толерувати чи закривати очі на будь-який прояв расизму чи на яку-будь  форму соціального виключення, натомість, необхідно сприяти захистові сакральності людського життя.

Настав час покласти край пересудам, упередженням і взаємній недовірі, які лежать в основі “дискримінації, расизму та ксенофобії”. «Ніхто, – додав Постійний Спостерігач Апостольського Престолу, – не повинен відчувати себе ізольованим і ніхто не має права топтати гідність та права інших людей. (...) Топтати недоторканну гідність інших означає топтати свою власну».

Опираючись на твердженні Глави Католицької Церкви, висловленому під час загальної аудієнції 3 червня цього року, архієпископ Іван Юрковіч підкреслив: «Насильство є саморуйнівним та тим, що саме собі завдає шкоди. Нічого не можна отримати насильством, але через нього можна дуже багато втратити».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.