Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » За допомогою святих вдивлятися в Ісуса Христа. Святкування на честь о. Піо
11:00 П'ятниця 0 216
24-09-2021, 11:00

За допомогою святих вдивлятися в Ісуса Христа. Святкування на честь о. Піо

У четвер, 23 вересня 2021 року, у Києві відбулися святкування з нагоди урочистості святого отця Піо, який є покровителем Кустодії України Братів Менших Капуцинів. Тут також розташований санктуарій на честь святого капуцина. 

Задля глибшого пережиття, святкування розпочалися із молебню з роздумами. Катехезу про один із найбільш відомих фактів про св. о.Піо, його стигмати, проголошував бр. Леонід Кушнірук OFMCap, повідомляє сторінка Капуцини.


На початку урочистої Служби Божої, в тиші, усі присутні священники на чолі з братом Мареком Мішчинським, настоятелем Краківської Провінції Братів Менших Капуцинів, процесійно пройшли до каплиці св. о. Піо, звідки були урочисто принесені реліквії І ступеню, пов’язка з рани св. о. Піо зі слідами його крові.


У своїй проповіді брат Марек Мішчинський OFMCap, зауважуючи, що в урочистості святого Франциска з Асіззі та святого о. Піо Церква дає до роздумів ті ж самі літургійні читання, підкреслив, що «ми не стільки маємо вдивлятися в самих святих, скільки з їх допомогою вдивлятися в Ісуса Христа».


Під час Святої Меси брат Павло Гусаківський відновив чернечі обітниці, склавши зобов’язання чистоти, вбогості та послуху на руки брата Блажея Суски, кустоша Кустодії України Братів Менших Капуцинів.


Після урочистого благословення присутні мали можливість вшанувати реліквії, що є проявом поваги до св. о. Піо, вірою в його заступницьку молитву, а також відновленням прагнення до життя у святості.

Новини з України 12:00 Середа 0 231 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.