Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Стрічка «Вірити» отримала нагороду Міжнародного фестивалю католицького кіно
18:00 П'ятниця 0 228
24-09-2021, 18:00

Стрічка «Вірити» отримала нагороду Міжнародного фестивалю католицького кіно

11 вересня у Києві відбулась прем'єра історичної драми "Вірити". Протягом кількох тижнів показ стрічки відбувався у інших містах України та за кордоном.
Цими вихідними фільм можна буде переглянути у мережі київських кінотеатрів, у Львові та Луцьку, Хмельницькому та Полтаві, Кривому Розі та Чернігові. Незабаром стрічку побачать мешканці Хмельницького, Одеси та Харкова, Дніпра та Херсона. Телебачення Віковічного Слова планує також показувати художній фільм при окремих парафіях. Детальний перелік показів – тут.

Стрічка «Вірити» також отримала нагороду у категорії «Фабулярні фільми» на XXXVI Міжнародному фестивалі католицького кіно та мультимедіа «KSF Niepokalana 2021», що відбувався 17 - 19 вересня 2021 року у Польщі.

Крім того, фільм був представлений англійською мовою під час зустрічі вищих настоятелів зі Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної у Флоренції. Представляючи фільм та працю над ним, генеральний продюсер отець Павло Вишковський ОМІ також заохотив до молитви в намірі повернення костелу св. Миколая у Києві вірянам, демонструючи фото молитви парафіян просто неба на подвір'ї храму.


Нагадуємо, що триває Розарієвий Єрихон у намірі повернення костелу св. Миколая вірянам. Записатися можнатут.
Новини з України 12:00 Середа 0 231 Карл Андерсон: «Об'явлення Ґваделупської Богородиці – це послання миру та примирення у наш час» У вівторок, 19 жовтня, у Києві відбулась презентація книги «Ґваделупська Богородиця: Матір цивілізації любови» за участі співавтора Карла Андерсона, який понад 20 років здійснював служіння Найвищого лицаря найбільшої католицької чоловічої організації у світі Лицарі Колумба.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.