Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нобелівська премія миру для WFP: голод і мир тісно пов’язані
12:01 Понеділок 0 321
12-10-2020, 12:01

Нобелівська премія миру для WFP: голод і мир тісно пов’язані

На думку Постійного Спостерігача Апостольського Престолу при Світовій продовольчій програмі, відзнака для цієї організації нагадує про нагальність рішучих кроків для викорінення голоду в світі.
Про це пише Vatican News.

«Ця премія підкреслює, насамперед, важливість подальшої боротьби проти голоду та заохочує не забувати про те, що голод і мир є тісно пов’язаними поняттями», – стверджує монсеньйор Фернандо Чіка Арелляно, Постійний Спостерігач Апостольського Престолу при FAO, IFAD та WFP, коментуючи цьогорічне присудження Нобелівської премії миру Світовій продовольчій програмі, структурі в рамках ООН, яка діє в сфері боротьби з голодом і гарантування продовольчої безпеки.

В інтерв’ю для нашого колеги Алессандро Ді Буссоло ватиканський дипломат нагадав, що про зв’язок миру та голоду Папа Франциск говорив, відвідуючи 2016 року штаб-квартиру Світової продовольчої програми. Його слова тоді були дійсно далекоглядними. Він звернувся із закликом до миру, закликав, насамперед, помножувати не торгівлю зброєю, а надання допомоги. Бо, як неодноразово казав Святіший Отець, «іноді, сам же голод застосовується в якості військової зброї».

«Замість того, щоби інвестувати в зброю, потрібно інвестувати в мир. Нагальною є дебюрократизація всього того, стоїть на заваді здійсненню гуманітарних планів. І в цьому Світова продовольча програма відіграє фундаментальну роль. Світ потребує справжніх героїв, тобто, людей та інституцій, докладатимуть зусилля на те, щоби відкривати дороги, будувати мости, аби кількість людей, які страждають, зменшувалася, голод був повністю викоріненим, а мир зростав», – зазначив монсеньйор Фернандо Чіка Арелляно.


Новини зі світу 10:02 Середа 0 113 Архієпископ Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ для дієцезії Хвар у Хорватії Архієпископ Мечислав Мокшицький перебував у Хорватії 20-21 вересня на запрошення єпископа Хвара владики Ранки Відовича. 20 вересня Львівський митрополит зустрівся з єпископом Ранко та передав мощі св. Йоана Павла II для кафедрального собору св. Стефана I, Папи і мученика у Хварі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.