Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Я зробив те, що хотів Бог». Настоятель віддав нирку своїй парафіянці
10:56 Вівторок 0 839
21-07-2020, 10:56

«Я зробив те, що хотів Бог». Настоятель віддав нирку своїй парафіянці

«Я думаю, що він є ангелом, якого Бог послав мені та моїй сім’ї, аби втамувати біль та страждання, через які ми проходили», — визнала жінка.
Ребека Барсенас з Індіанаполіса (Сполучені Штати Америки) хотіла бути доброю матір’ю і вести нормальне життя. На жаль, це їй не вдалося через ниркову недостатність. Після семи років діалізу, жінка знала, що єдиний шанс на нормальне життя для неї — трансплантація. Коли вона почала шукати донора, несподівано з допомогою прийшов її настоятель, отець Крістофер Вадельтон.

Великою несподіванкою для жінки виявився факт, що нирка священика повністю придатна до трансплантації. Врешті, 14 травня 2020 року, 37-річна Ребека і 54-річний о. Вадельтон готувалися до трансплантації, яка «змінила їхнє життя, поєднала назавжди та поглибила віру», — читаємо в America Magazine.

Отець Вадельтон знав Ребеку та її сім’ю. Знав, що жінка мала серйозну ниркову недостатність, тричі на тиждень по 5 годин перебувала на діалізі. Також знав, що це позбавляє її сил, які хотіла віддавати своїм дочкам — 16-річній Дженніфер та 9-річній Кармен.

«Один із моїх головних мотивів допомогти Ребеці — її дві дочки», — розповів священик. «Я знав, що хвороба та діаліз Ребеки викликали багато стресу в її родині й щотижня це забирає багато часу. Я молився, аби зміг щось зробити для пом’якшення стресу та дати Ребеці більше часу для дітей», — визнає священик архідієцезії Індіанаполіс.

«Трансплантація — це один із рідкісних випадків у хірургії, коли можна когось вилікувати», — розповів лікар Вільям Гоггінс, керівник та експерт із питань трансплантації нирок у дорослих та дітей при Інституті Здоров’я Індіани. Він має 20 років досвіду в проведенні таких операцій.

«Я не могла в це повірити», — розповіла Ребека, коли дізналася про подарунок отця Вадельтона. «Він незвичайна людина та дуже добрий священик, який переживає за своїх людей, парафіяльну спільноту та права людини. Завжди намагається безкорисливо допомогти».

Для отця Вадельтона це був черговий раз у житті, коли він повірив, що Бог діє через нього. «Ймовірність того, що будемо сумісні, як з огляду на групу крові, так і тип тканини, була дуже маленька», — розповів священик. «Відчуваю, що я зробив це, бо цього хотів Бог. Насправді, у цьому всьому я відчував Його присутність».

Переклад КМЦ за Deon

Зображення Twitter
Новини зі світу 12:45 Неділя 0 155 Папа відвідав Едіт Брук, свідка жахіть Голокосту Письменниця єврейського походження, яка довший час проживає у Римі, минулого року дала інтерв’ю для «L’Osservatore Romano» з нагоди Дня пам’яті. Зворушений її свідченням, Святіший Отець забажав відвідати її.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.