Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва до Пресвятої Діви Марії зцілительки хворих в Тартаківській іконі
12:14 Вівторок 0 577
7-07-2020, 12:14

Молитва до Пресвятої Діви Марії зцілительки хворих в Тартаківській іконі

Образ був намальована італійським художником в першій половині ХVII ст. для замкової каплиці Потоцьких у Тартакові. Після великого пожару в палаці Потоцьких, образ передають до парафіяльного костелу святого Архангела Михаїла.
В тому часі ікона прославилась багатьма незвичайними чудесами. З цієї причини була утворена спеціальна єпископська комісія, яка мала за завдання зібрати свідчення людей і упевнитись в правдивості цих див. Після завершення своєї роботи комісія затвердила 83 вагомих дива, які відбулися в період з 1764 по 1777 рр. і на підставі цього єпископ Холмський Антоній Окенцький, 5 березня 1777 року, видав постанову якою встановив санктуарій Матері Божої Тартаківської.

"О найулюбленіша в чудотворній Тартаківській іконі Маріє, Ти найбільша моя втіха після Бога, наближаюсь до Тебе з усією довірою, як дитина, до найкращої Матері, падаю недостойний покірно до Твоїх ніг, як жебрак, і благаю: випроси у Сина свого милосердя для мене за безліч моїх гріхів, а також утіш мене у моєму пригніченні та смутку.
Ти стільки чудес вчинила в цьому вибраному Тобою місці, стільки нещасних хворих вилікувала, стільком стривоженим та пригніченим витерла сльози і в їхні серця влила бальзам утіхи, і через це я також надіюсь, що Ти не покинеш мене в моїх турботах, а тільки як милостива Мати, зцілителька хворих та пристановище для грішників, приймеш мене під Свою святу опіку сьогодні і в годину смерті.
Амінь".

Джерело: Львівська архідієцезія
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.