Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Кармелітська пустеля. Відкрий нові горизонти молитви
10:00 Четвер 0 897
15-04-2021, 10:00

Кармелітська пустеля. Відкрий нові горизонти молитви

Босі кармеліти запрошують всіх спраглих тиші, спокою та молитви на перші у цьому році Дні пустелі, які відбудуться у найближчі вихідні, а саме 16-18 квітня в Гвоздаві (мальовниче село під Бердичевом).
Дні пустелі проходять у ритмі кармелітської чоловічої спільноти, в тиші та без великої кількості людей (максимум 7 учасників). Це час заглиблення, у супроводі отців кармелітів, у всі тексти Євангелія, які говорять про те, як молився Ісус.

Дати і теми Днів пустелі на 2021 рік:

16-18.IV ІСУС У ВОДАХ ЙОРДАНУ. Як відкритися на дар молитви?

14-16.V ІСУС У ПУСТЕЛІ. Як молитися Божим Словом?

18-20.VI ІСУС НА МІСЬКИХ ПЛОЩАХ. Молитва втомленої людини

20-22.VIII ІСУС ГОВОРИТЬ "АВВА". Як жити у Божій присутності?

17-19.IX ІСУС РОЗРАДУВАВСЯ У СВЯТОМУ ДУСІ. Коли молитва стає простою

15-17.X ІСУС У ГОРНИЦІ. Пізнай Євхаристію - найдосконалішу молитву

19-21.XI ІСУС У ГЕТСИМАНІЇ. Молитва довіри у важкі хвилини

17-19.XII ІСУС НА ХРЕСТІ. Переможе той, хто молиться


Важлива інформація

ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВИРІШИШ. Усі реколекції переживаємо у тиші з вимкненим телефоном. День реколекцій вписаний у план дня - розпорядок дня монашої спільноти, але водночас залишає багато часу на перебування віч-на-віч з Богом. Навколо дому - гарна природа.

ЗАПИС. З огляду на характер реколекцій наш дім - малий (4-и двомісні кімнати). Тому кількість учасників обмежена. Запис за тел.: 067 592 52 30.

ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ. Особисту Біблію, адже індивідуальна медитація Божого Слова буде фундаментом кожних реколекцій. Про їжу та постіль подбаємо ми. Пожертва за реколекції - добровільна.

ЯК ДОЇХАТИ. На трасі Житомир-Бердичів потрібно вийти на зупинці у селі Рея. Далі 3 км йти через ліс. У разі потреби хтось за вами виїде. Деталі під час запису.
Оголошення 10:00 Вівторок 0 152 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.