Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Бенедикт XVI перебуває у Німеччині, відвідуючи хворого брата
10:10 П'ятниця 0 704
19-06-2020, 10:10

Бенедикт XVI перебуває у Німеччині, відвідуючи хворого брата

Папа-емерит прибув до Реґенсбурґа, аби бути поруч із братом Ґеорґом.
Про це повідомляє Vatican News.

Подорож з монастирської резиденції у Ватиканських садах до Реґенсбурґа, щоб відвідати хворого 96-річного брата Ґеорґа: Бенедикт XVI у четвер, 18 червня 2020 року, виїхав вранці з Ватикану до Німеччини. Як повідомив Директор Ватиканського прес-центру, він перебуватиме в Реґенсбурзі «скільки це буде необхідно».

Папу-емерита супроводять архиєпископ Ґеорґ Ґенсвайн, лікар і медбрат, одна з його помічниць зі спільноти «Memores Domini» і віце-командир Корпусу Жандармерії Держави-Міста Ватикану.

«З великою радістю та пошаною вітаю вислуженого Папу Бенедикта XVI в Німеччині. Ми раді, що він, який колись був членом нашої єпископської конференції протягом кількох років, повернувся додому, навіть якщо нагода є сумною», – заявив у цьому контексті очільник єпископату преосвященний Ґеорґ Бетцінґ, додаючи: «Від щирого серця бажаю Папі-емеритові Бенедиктові XVI приємного побуту в Німеччині та необхідного спокою для того, щоб у належній приватності заопікуватися братом».

Під час перебування у Реґензбурзі Бенедикт XVI проживатиме у місцевій семінарії.Новини зі світу 11:00 Вівторок 0 163 Італійські монахині – жертви епідемії будуть беатифіковані? Три італійські монахині, які у 1995 р. у Демократичній Республіці Конго померли внаслідок епідемії Еболи, визнані кандидатками на вівтар. Не зважаючи на поширення вірусу, сестри не припинили служіння серед убогих, за що заплатили найвищу ціну життя. 20 лютого Папа Франциск визнав героїчність їхніх чеснот. Для беатифікації потрібне чудо, що приписуватиметься їхньому заступництву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.