Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Як почувається Бенедикт XVI?
14:20 Вівторок 0 425
31-03-2020, 14:20

Як почувається Бенедикт XVI?

Папа-емерит Бенедикт XVI та всі, хто мешкає у його резиденції у Ватиканських садах почуваються добре, мають добрий настрій та покладають надію на Господа - повідомляє Deon з посиланням на CNR.
Додається, що всі мешканці монастиря "Матір Церква" ретельно дотримуються вказівок, що оприлюднені у зв'язку з пандемією, і живуть як в "ізольованому монастирі", але не втратили "спокою і доброго самопочуття, а також всю надію покладають на Господа".

Нагадуємо, від 2013 року папа-емерит перебуває в окремій резиденції, де його часом відвідують гості. Раніше Бенедикт XVI, на запрошення Папи Франциска, брав участь у деяких великих урочистостях, але зараз, з огляду на стан здоров`я, залишається вдома.

Портал Vatican News підготував відео про візит пів року тому. У жовтні минулого року Папа Франциск із 13-ма новими кардиналами відвідав Ратцінґера.  Зображення з архіву L'Osservatore Romano

 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:25 Понеділок 0 68 Папа про шлях до єдності: з вдячністю за минуле та з вірою у майбутнє З нагоди 25-річчя енцикліки «Ut unum sint» Глава Католицької Церкви написав листа до очільника ватиканського екуменічного відомства, в якому нагадує про те, що творцем «єдності в різноманітності» є Святий Дух.