Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Коли Розарій молиться чоловік - це сильно
16:20 Четвер 0 703
21-05-2020, 16:20

Коли Розарій молиться чоловік - це сильно

Свідчення про місце Розарія в життті брата меншого францисканця отця Оскара Малиха. 
Слава Ісусу Христу!

Коли роздумую над місцем святого Розарія у моєму житті, на думку спадають два прекрасних досвіди.

Перший досвід: коли навчався ще в семінарії, в Кальварії Зебжидовській (Польща), під час Хресної дороги, йдучи по збудованим капличкам з великою кількістю людей-паломників, один священник, котрий проводив Хресну дорогу, підкреслив важливість молитви на Розарії в житті св. Йоана Павла II. Він як паломник приїздив досить часто до Кальварії, щоб йти Хресною дорогою та молитися Розарій, а передусім через цю молитву довірити всі важкі моменти та справи Богові за посередництвом Пресвятої Діви Марії. Від того часу, розумію наскільки важлива є молитва на Розарії, а саме віддати своє покликання Богові, дякувати за дар покликання, а також довірити свої переживання та труднощі саме через молитву на розарії, роздумуючи над таємницями спасіння.

Другий досвід: будучи з паломниками в Меджугор’ї, під час одного зі свідчень, почув такі слова: «Коли молиться Розарій жінка, це є прекрасно. А коли молиться Розарій чоловік, це є сильно. Бо коли молиться чоловік Розарій, це промовляє до людей набагато сильніше, а особливо в родині. Тому, нехай наша молитва на розарії промовляє до людей і нехай виражається це в наших словах та вчинках».

Молитва на розарії об’єднує всіх в єдину родину. Головне, щоби така молитва не була автоматичною, а сповнена вдячністю та роздумами. Тоді, така молитва не буде тягарем чи обов’язком, котрий потрібно виконати, а полегшенням, бо в цій молитві віддаємо всі наші справи, обов’язки.

З францисканським побажанням Миру і Добра!

Нагадуємо, з 1 травня розпочався Розарієвий Єрихон за Україну. Перед обличчям численних проблем, спроб прищеплення антихристиянських та антисімейних ідеологій в нашому суспільстві прагнемо об'єднатися в молитві за заступництвом Діви Марії. Крім того, цей час молитви - це час перепрошення Бога за всі гріхи нашого народу, а також наші особисті, які ранять Боже Серце. До Розарієвого Єрихону можна приєднатись через запис у таблицю

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Свідчення 17:30 П'ятниця 0 210 Далеко і водночас близько коло святого Папи Йоана Павла ІІ 18 травня відзначатимемо 100 річницю від народження святого наших часів - Папи Йоана Павла ІІ. Отець Рафаїл Мишковський OCD, хранитель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, ділиться своїми спогадами про понтифіка.