Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З Марією за руку: квіти до стоп Марії
18:40 Неділя 0 189
6-10-2019, 18:40

З Марією за руку: квіти до стоп Марії

Триває проект "З Марією за руку". Кожна нова історія розкриває неповторність дії Богородиці у кожному людському житті, у людських душах, особливим чином через Розарій. Нехай сьогоднішня історія надихає тих, хто ще не зустрів Марію особисто. 
Молитва Розарію ніколи особливо не приваблювала мене. Дивний початок для свідчення про силу розарієвої молитви, але так є. Якщо я могла виділити цей час і змусити себе до молитви, то зосередження було вловити зовсім неможливо.

Під час однієї сповіді священник запитав мене про моменти, які проводжу в молитві і після моєї відповіді сказав, що не варто переживати через те, що я недолюблюю Розарій, бо колись прийде пора особливої близькості з Марією. І цей час справді настав! Поступово в моєму серці Марія формувала унікальне місце, в якому захотіла оселитись.

Надзвичайно зворушує те, що кожне промовлене "Радуйся, Маріє..." є квіткою, яку можемо принести до стоп Марії, кожне "Молись за нас, Царице Святого Розарію" є потіхою для серця Тієї, Яка прийняла кожного з нас вічним усиновленням до свого дому. І що найбільше дивує мене, що Марія знає усі бажання наших сердець! Вона з`єднується з жагою моєї душі через молитву Розарію і також приєднує до прагнень Свого Непорочного Серця. Саме молитва Розарію робить людину чуйною до потреб інших, будує драбину до неба, якою можемо наблизитись до Вічності з Богом.

Через молитву Розарію, навіть через 1 десяток на день, але промовлений з вірою, Марія вчиняла чудеса в моєму житті! Вона витягла з депресії, подарувала декілька нових життів на моєму шляху, зцілила близьку мені людину. Але, як існує цілий діалог сердець поруч із видимими словами цієї молитви, так само Марія потішає моє серце незначними для інших подіями щодня, поруч із визначними історіями.

На закінчення хочу поділитися словами із недавнього послання Марії у Меджугор`є: "Дітки, моліться Розарій і роздумуйте над його  таємницями, тому що й ви у своєму житті проходите через радощі й скорботи. Таким чином утілюєте таємниці у своє життя, бо життя є таємницею доти, доки не вкладете її в Божі руки. Так матимете досвід віри, як Петро, який зустрів Ісуса й Дух Святий наповнив його серце. Дітки, і ви покликані свідчити, проживаючи любов, якою Бог день у день огортає вас Моєю присутністю. Тому, дітки, будьте відкритими й моліться серцем у вірі. Дякую, що відповіли на Мій заклик".

Слава Ісусу і Марії!

Ірена Примак, Київ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий