Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розарієвий Єрихон продовжено до кінця травня! (таблиця запису)
18:51 Середа 0 639
13-05-2020, 18:51

Розарієвий Єрихон продовжено до кінця травня! (таблиця запису)

Про це повідомив єпископ Віталій Кривицький SDB під час святкової Євхаристії у санктуарії Матері Божої Фатімської у Довбиші. 
Записатись до таблиці можна - тут. Оберіть відповідний час і годину, коли бажаєте молитись Розарій (60 хвилин).

Як ми вже повідомляли, 1 травня розпочалась посилена молитва Розарію в намірах нашої Батьківщини. На початку було заплановано, що триватиме вона до 13 травня. Однак єпископ Віталій Кривицький SDB, ординарій Київсько-Житомирський, з благословення якого ця молитовна ініціатива відбувається, прийняв рішення продовжити безперервну молитву до кінця місяця.

"Люди з неймовірним завзяттям підтримали чергову ініціативу спільної молитви. За лічені дні всі віконця таблиці були заповнені, люди продовжують запис. Намірі у яких молимось протягом цього часу, як бачимо, не втрачають своєї актуальності. Ми бачимо велику спільноту вірян, які готові продовжити єднання у молитві", - підкреслив єпископ Віталій.

Нагадуємо, що Розарієвий Єрихон відбувається у визначених намірах: винагородження Богу за гріхи наші та цілого світу, за всі зневаги та образи Діви Марії; припинення пандемії коронавірусу, за весь медичний персонал та тих, кого торкнулась хвороба; миру та припинення кровопролиття в Україні; духовного відродження нашого народу; про нові покликання до священства та богопосвяченого життя.
  

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:20 Понеділок 0 318 Заява Духовної ради м. Хмельницького з приводу дискримінації церков у питанні пом’якшувальних заходів карантину Ми, Духовна рада м. Хмельницького, до складу якої входять керівники православних, католицьких та протестантських церков міста, в тому числі керівники обласних єпархій, об’єднань та управлінь, заявляємо про наступне: