Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свята Земля: Ватикан підтримує позицію "дві держави для двох народів"
10:08 Четвер 0 133
21-05-2020, 10:08

Свята Земля: Ватикан підтримує позицію "дві держави для двох народів"

Ватиканський прес-центр повідомляє, що палестинський переговірник зателефонував архієпископові Полу Річарду Ґаллаґеру, аби «поінформувати про останні події на палестинських територіях».
Про це повідомляє Vatican News.

У середу, 20 травня 2020 року, архієпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар, Відповідальний за стосунки з державами, отримав телефонний дзвінок від Саеба Ереката, Головного переговірника та Генерального секретаря Організації визволення Палестини. Про це повідомляє Ватиканський прес-центр, зазначаючи, що Саеб Ерекат хотів повідомити Апостольському Престолові «про останні події на палестинських територіях та про те, що можливість Ізраїлю односторонньо застосовувати свій суверенітет на частині цих територій ще більше загрожує мирному процесові».

«Апостольський Престол, – читаємо в повідомленні прес-центру,  ще раз підкреслює, що повага до міжнародного права та відповідних резолюцій Організації Об'єднаних Націй є невід'ємним елементом для того, щоб обидва народи жили пліч-о-пліч у двох державах, у межах міжнародно визнаних до 1967 року кордонів. Апостольський Престол уважно стежить за ситуацією та висловлює занепокоєння стосовно будь-яких майбутніх дій, які могли б ще більше скомпрометувати діалог, а також висловлює сподівання, що ізраїльтяни та палестинці за допомогою міжнародної спільноти зможуть знову знайти можливість безпосередніх переговорів про угоду, щоб, таким чином, нарешті запанував мир у Святій Землі, дуже дорогій для євреїв, християн та мусульман».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:11 Субота 0 128 Новий храм в столиці Куби, присвячений святому Йоанові Павлові ІІ Після 25 років старань і 5 важких років будівництва в Гавані добігає до кінця спорудження нового католицького храму, присвяченого святому Йоанові Павлові ІІ, що є першим храмом, спорудженим в столиці Куби після революції 1959 року.